Портал СОУ
  • Портал українських офіцерів (Спілки офіцерів України) створено за ініціативи членів Всеукраїнської організації Спілки Офіцерів України. На момент створення (23.01.2009) він не мав статусу офіційного інтернет-представництва СОУ, але став основним ресурсом, через який Всеукраїнська громадська організація Спілка Офіцерів України здійснює всебічне висвітлення своєї діяльності.
  • З 5 квітня 2011 року за ініціативи адміністративної групи сайту  Провід Спілки офіцерів Україн прийняв рішення про створення офіційного інтернет-представництва СОУ (як окремого сайту-візитівки СОУ) і портал став основною складовою частиною мережі, що найбільш широко висвітлює діяльність Спілки. Керівником Порталу призначено полковника Петра ЛИСЕНКА.
  • Адміністративна група Порталу здійснює свою діяльність на громадських засадах.
  • Метою проекту є надання інформаційної підтримки українським офіцерам, які стоять на позиціях національно-патріотичних традицій Української держави і Українського війська на засадах вимог статуту СОУ та Кодексу честі членів СОУ.
  •  Адміністативна група запрошує всіх небайдужих до спілкування . Ви маєте можливість не тільки давати свої коментарі , але й надавати свої матеріали з цього приводу.

port-sou

Advertisements

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Please make sure the Twitter account is public.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 85,418 hits
Advertisements
%d блогерам подобається це: