сторінка матеріалу
Uncategorized

Представники СОУ взяли участь в обговоренні на запрошення організаторів «Український цивілізаційний проект: проблеми і перспективи. Частина 1. Проект країни»

10 квітня 2011 року в конференц-залі Академії Педагогічних наук України в місті Києві з ініціативи громадської організації «Цент розвитку суспільства» для широкого кола представників українських громадських організацій, політологів, вчених-фахівців, журналістів відбулася конференція «Український цивілізаційний проект: проблеми і перспективи. Частина 1. Проект країни».

Учасникам конференції було презентовано 4 основних доповіді відомих експертів, зокрема, доктора культурології, заступника директора Українського інституту публічної політики Володимира Нікітіна, Голови Громадського комітету національної безпеки України Олексія Толкачова, політолога, виконавчого директора Центру соціальних досліджень «Софія» Володимира Лупація та президента Bohush Communications, віце-президента Української PR-Ліги Дениса Богуша.

В дискусії з порушених проблем суспільства взяли участь й представники Спілки офіцерів України, зокрема, голова В’ячеслав Білоус, який виступив на тему втілення національної ідеї в стратегії розвитку України.

Представники від Спілки офіцерів України в ході конференції зустрілися з доктором культурології Володимиром Нікітіним, головою громадського комітету національної безпеки України Олексієм Толкачевим та Директором центру розвитку суспільства Ігорем Харченком стосовно подальшої співпраці.

Прес-служба СОУ

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Please make sure the Twitter account is public.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 91 717 hits
%d блогерам подобається це: