сторінка матеріалу
Uncategorized

З нагоди відзначення 20-ї річниці Спілки офіцерів України

П Р Е С – Р Е Л І З
з нагоди відзначення 20-ї річниці
Спілки офіцерів України

30 липня 2011 року у Києві (Будинок письменників, вул. Банкова, 2) відбудуться заходи з відзначення 20-ї річниці Всеукраїнської громадської організації Спілки офіцерів України.
Організатор заходів – Центральний Провід Спілки офіцерів України.

Спілка офіцерів України – громадська військово-патріотична організація, заснована офіцерами-патріотами на І з’їзді СОУ, що відбувся 27-28 липня 1991 року. Народжена разом з українською незалежністю, СОУ з перших днів свого існування активно включилася у боротьбу за суверенітет України, безпосередньо спричинилася до створення Збройних Сил України, розробки законодавчої бази їх існування, пройшла хорошу школу і добрий гарт у конкретній роботі. Головними статутними завданнями СОУ є сприяння розбудові Збройних Сил України та інших силових структур, військово-патріотичне виховання, підготовка кадрів, правовий і соціальний захист військовослужбовців і членів їх родин, вирішення житлової проблеми військовослужбовців, викорінення корупції в силових структурах тощо.

До участі в заходах запрошені: представники органів державної влади, Міністерства оборони України та інших силових міністерств і відомств, політичних партій та громадських організацій.

Планом заходів передбачено виступ голови організаційного комітету із скликання І-го з’їзду Спілки офіцерів України генерал-майора Володимира Муляви, привітання з Ювілеєм, нагородження ювілейною відзнакою «ХХ років СОУ» активістів Спілки офіцерів України та членів сімей померлих членів СОУ, фотографування учасників заходів на згадку.

Центральним заходом відзначення 20-ї річниці Спілки офіцерів України стане науково-практична конференція на тему: «ХХ років в обороні України, на захисті прав і соціальних гарантій військовослужбовців: історичний досвід, стан, перспективи». В рамках науково-практичної конференції заплановані наступні доповіді: «Спілка офіцерів України: на шляху створення Збройних сил України, захисту національних інтересів» – (доповідач – голова СОУ, народний депутат ІІ скликання, полковник В.Білоус), «Спілка офіцерів України як інституція громадянського суспільства та цивільного контролю в сфері оборони» – (доповідач – перший заступник голови СОУ, полковник С.Литвин), «Гуманітарні проблеми розвитку Збройних Сил України» – (доповідач – член Проводу СОУ полковник П.Костюк), «Системні проблеми соціального захисту військовослужбовців, ветеранів та шляхи їх подолання» – (доповідач – керівник юридичної служби Львівської обласної організації СОУ) підполковник М.Гринишин), «Проблеми підготовки кадрів у Збройних Силах України» – (доповідач –член СОУ капітан І рангу А.Грищук), «Проблеми і перспективи розвитку озброєння і військової техніки в Збройних Силах України» – (доповідач – голова Львівської ОО СОУ підполковник В.Тимчук), «Співпраця СОУ з громадськими та політичними організаціями: стан та перспективи» – (доповідач – заступник голови СОУ, народний депутат України, герой України, генерал-лейтенант Г.Омельченко), «Роль СОУ у висвітленні проблем безпеки та оборони засобами масової інформації» – (доповідач –керівник офіційного інтернет-представництва СОУ,  голова Криворізької районної організації СОУ полковник П.Лисенко). Передбачено також виступи учасників конференції з проблем, винесених на обговорення.
Початок реєстрації учасників о 9.00.
Початок урочистого засідання о 10.00.

Контакти: секретаріат СОУ, м.Київ, вул..Грушевського 30/1, оф. 325.
тел. 044 253 32 30

Прес-служба СОУ

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 81,902 hits
Advertisements
%d блогерам подобається це: