сторінка матеріалу
Uncategorized

Пропозиції СОУ Верховному головнокомандувачу з приводу скасування військового параду до 20 річниці Незалежності України

ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ,
ВЕРХОВНОМУ ГОЛОВНОКОМАНДУВАЧУ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ В.Ф.ЯНУКОВИЧУ

ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Вікторе Федоровичу!
Серед військової громадськості неоднозначно сприйнято Ваше рішення від 08.07.2011р. щодо скасування військового параду до 20 річниці Незалежності України.
День Незалежності України – найвизначніший день нашої історії, адже Україна не мала власної державності протягом майже 600 років. Мільйони українців загинули, наближаючи цей день. Ті ж борці за Незалежність України, які залишились живими не вимагають місця у владі, великих пенсій, пільг.., хоча вони мають право на все це перш за інших.
Для борців за волю України дорогими є українські символи: Прапор, Герб, Гімн, а День Незалежності, як символ їхньої справедливої, жертовної праці заради майбутніх поколінь. Військовий парад, як звіт за стан Збройних Сил, готовність до виконання ст.17 Конституції України стосовно захисту суверенітету та територіальної цілісності України.
Для інших країн Європи – День Незалежності найбільше свято, а Україна відзначає 20 річницю Незалежності.
На підставі наведеного, керуючись ст.19 Закону України «Про демократичний цивільний контроль над Воєнною організацією і правоохоронними органами держави» Провід Всеукраїнської громадської організації Спілки офіцерів України звертається до Вас з пропозицією про проведення зустрічі, на якій необхідно обговорити питання щодо участі військових у відзначенні Дня Незалежності України. Зокрема щодо розміщення військової техніки на Майдані Незалежності для огляду громадянами України, участь військових частин Київського гарнізону (в значно обмеженій кількості) у військовому параді та інші пропозиції.

З повагою

ГОЛОВА
СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ
НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ
ІІ СКЛИКАННЯ
ПОЛКОВНИК В. БІЛОУС

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 81,902 hits
Advertisements
%d блогерам подобається це: