сторінка матеріалу
Uncategorized

20 років СОУ та робота Проводу , обласних організацій, щодо виконання статутних завдань організаціЇ-відбулось засідання проводу СОУ

7 вересня 2011 року відбулось засідання проводу Спілки офіцерів України за порядком денним:”20 років СОУ та робота Проводу , обласних організацій, щодо виконання статутних завдань організації”.

Провід вирішив до 1 грудня 2011року розглянути питання діяльності обласних організацій за 20 років. З метою написання літопису власної історії СОУ, ухвалити рішення та звернутися до місцевих органів влади, місцевих органів самоврядування обласних центрів, міст, райцентрів щодо розміщення пам’ятних дощок на приміщеннях  де проходили установчі збори (конференції) обласних, міських, районних організацій СОУ.

Також провід запропонував головам обласних організацій відвідати родини членів СОУ, які відійшли у вічність. По можливості допомогти у вирішенні соціальних проблем. А при неможливості вирішення питань на місцях, – до 3.ХІ-2011 року надіслати пропозиції щодо їх вирішення до Секретаріату СОУ.

Матеріали науково-практичної конференції«20 років на захисті національних інтересів України», яка відбулась 30 липня 2011 року в Будинку письменників (Центральної ради) було вирішено до 1.ХІ-2011 року підготувати та подати до друку.

Окремим пунктом провід СОУ вирішив звернутися до голів обласних організацій СОУ, органів державної влади, місцевого самоврядування, політичних партій та громадських організацій, засобів масової інформації щодо опублікування списку  воїнів УНР – учасників ІІ зимового походу, розстріляних окупантами 21 листопада 1921 року і похованих в с. Базар Житомирської області та з метою пошуку рідних та близьких загиблих.

Провід також визначив терміни і відповідальних осіб щодо перереєстрації членів СОУ.

Прес-служба СОУ

Advertisements

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

Популярні записи та сторінки

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 82,832 hits
Advertisements
%d блогерам подобається це: