сторінка матеріалу
Uncategorized

Звенення СОУ до голови Київської МДА щодо встановлення меморіальної дошки на Будинку вчителя де проходив іторичний з’їзд СОУ

ГОЛОВІ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ
ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
ПОПОВУ О.П.

Шановний ОЛЕКСАНДРЕ ПАВЛОВИЧУ!
В цьому році, Всеукраїнській громадській організації Спілці офіцерів України виповнилося 20 років. 27 – 28 липня 1991 року в київському міському будинку учителя відбувся 1-й з’їзд офіцерів, що прийняв постанову про створення Спілки офіцерів України з чітко визначеною метою – будівництво національних Збройних Сил та їх соціально-правовий захист. На з’їзд, який був подією історичної ваги того часу, прибуло 320 делегатів і понад сто запрошених гостей. У роботі конференції брали участь депутати Верховної Ради, актив міста, громадяни що підтримували ідею необхідності власних Збройних Сил. Успіхові з’їзду сприяла організаційна підготовка, яка велась у стінах Київського міського будинку вчителя та висока громадянська позиція офіцерів патріотів України щодо будівництва власних збройних сил України.
СОУ стояла у витоків будівництва Збройних Сил України. Статутні завдання СОУ передбачають участь організації та її членів у процесах творення ЗС України, сприяння військово-патріотичному вихованні молоді, правовому та соціальному захисту військовослужбовців.
Члени Спілки Офіцерів України приймали і приймають активну участь у державному будівництві, створенню та розбудові Збройних Сил України. Зокрема члени СОУ в 1991-1992 роках брали участь у розробці Законів України «Про Оборону», «Про Збройні Сили України», «Про загальний військовий обов’язок і військову службу», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», розробці тексту Військової Присяги.
27 листопада 1991 року на ІІ з’їзді СОУ, разом з першим Міністром Оборони К.П. Морозовим та 700 делегатами прийняли Присягу на вірність народу України. В 1996 році 15 членів СОУ брали участь у прийнятті Конституції України.
Сьогодні СОУ має 22 діючі обласні організації, та нараховує близько 12 тисяч членів, які співпрацюють з військовими частинами Міністерства Оборони України, з врахуванням тих завдань та потреб, які постають перед державою та Збройними силами України.
Члени СОУ працюють у всіх органах державної влади. Серед них депутати Верховної Ради, генерал-лейтенант Г. Омельченко, полковник Ю. Прокопчук. Член Конституційного Суду України В. Шишкін та багато інших.
Щомісяця керівництвом Центрального Проводу СОУ, обласних організацій СОУ, розглядається близько 300-400 звернень військовослужбовців та членів їх сімей. Надається кваліфікована допомога, або юридична консультація.
Спілка офіцерів України, для увіковічення пам’ятної дати щодо історичних подій які проходили в будинку учителя 27-28 липня 1991 року звертається до Вас щодо встановлення меморіальної дошки на будівлі Київського міського будинку вчителя де проходив установчий з’їзд.

Додаток:
– копія Статуту Всеукраїнської громадської організації Спілки Офіцерів України – 10 аркушів;
– копія свідоцтва про реєстраціє Всеукраїнської громадської організації Спілки Офіцерів України – 1 аркуші;
– копія свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи

З повагою

Телефон для довідок 253-32-30

ГОЛОВА СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ
НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИІІ СКЛИКАННЯ
ПОЛКОВНИК В. БІЛОУС

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Please make sure the Twitter account is public.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 81,902 hits
Advertisements
%d блогерам подобається це: