сторінка матеріалу
Uncategorized

Звернення СОУ до голови Народницької РДА з приводу проведення науково-практичної конференції «Пам’ять про героїв Базару – священна»

ГОЛОВІ НАРОДНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
ТРОХИМЕНКУ В.П.

Шановний Валеріє Петровичу!
У відповідності до Указів Президента України «Про вшанування пам’яті видатних діячів Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки» від 16.05.2005 та «Про вшанування учасників боротьби за незалежність України у ХХ столітті» від 28 січня 2010 року Спілка офіцерів щорічно вшановує пам’ять загиблих учасників ІІ зимового походу армії УНР у с. Базар Житомирської обл. на місці їх захоронення.
В цьому році виповнюється 90 років від Дня загибелі воїнів ІІ Зимового походу армії УНР. У зв’язку з цим, 19.11.2011 року Спілка офіцерів України, вирішила в цьому році провести науково – практичну конференцію в с. Базар на тему: «Пам’ять про героїв Базару – священна».
А після конференції, покласти квіти та вінки до могили загиблих воїнів. Запрошуємо Вас взяти участь у зазначених заходах і просимо посприяти у виділенні приміщення у школі с. Базар з 10.00 до 13.00 19.ХІ-2011 року та запросити учнівську молодь до вшанування пам’яті загиблих воїнів армії УНР.
При необхідності орендну плату за приміщення гарантуємо.
З повагою

ГОЛОВА СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ
НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ ІІ СКЛИКАННЯ
ПОЛКОВНИК В. БІЛОУС

Advertisements

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Please make sure the Twitter account is public.

Популярні записи та сторінки

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 82,832 hits
Advertisements
%d блогерам подобається це: