сторінка матеріалу
Uncategorized

МОУ вважає доцільними тільки ініціативи щодо проведення парламентських та громадських слухань. СОУ ОТРИМАЛА ВІДПОВІДЬ

Військове відомство не збирається припиняти переведення житла, яке розподіляється житловими комісіями в розряд службових для потреб людей, які мають родинні чи дружні зв’язки з керівним складом МО України, іншими представниками влади. Навпаки, воно розробило проект наказу, який повинен це «вдосконалити». «При цьому визначено пріоритети якими мають керуватися посадові особи при наданні службового житла».
Також військове відомство вважає передчасним встановлення нового порядку підписання контракту із визначенням термінів забезпечення службовим і постійним житлом і посилається на складну соціально-економічну ситуацію в державі.
Заміну «пільг» на «компенсації» МОУ теж вважає недоречною.
Альтернативним проектом щодо забезпечення військовослужбовців житлом МОУ вважає тільки програму, що затверджена Кабінетом Міністрів України у 2009 році.
А ось «стосовно ініціативи щодо проведення парламентських та громадських слухань, вважається за доцільне підтримати пропозиції Спілки».
Саме про це йдеться у листі за підписом заступника Міністра оборони України І.М.Кушніра на адресу Спілки офіцерів України.

Прес-служба СОУ.


About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 81,902 hits
Advertisements
%d блогерам подобається це: