сторінка матеріалу
Uncategorized

Щодо завершення будівництва будинку у м. Олександрія для військовослужбовців. Лист СОУ до Прем’єр міністра.

ПРЕМ’ЄР МІНІСТРУ УКРАЇНИ
М.Я. АЗАРОВУ

Шановний Миколо Яновичу!

Спілка офіцерів України висловлює свою вдячність за відповідь (на наше звернення від 17 жовтня 2011 року), яка підписана Командувачем внутрішніх військ МВС України С.А. Яровим щодо завершення будівництва 70 квартирного будинку у м. Олександрія Кіровоградської області.
У відповіді йдеться про те що, МВС України підготовлено та надіслано проект розпорядження до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлового комунального господарства України, Міністерства фінансів України та Державної іпотечної установи з метою завершення будівництва зазначеного будинку.
Разом з тим інформуємо, що 31.10.2011 року на нашу адресу надійшла відповідь за підписом заступника Міністра фінансів України С. Рибака (копія додається) з цього ж питання, в якій роз’яснюється «питання фінансування будівництва 70 – квартирного житлового будинку в м. Олександрія (Замовником якого є Головне управління внутрішніх військ МВС України), може бути вирішено шляхом перерозподілу видатків МВС, в тому числі капітальних , в межах загальних асигнувань, затвердженого міністерству у державному бюджету на 2011 рік…»
Просимо Вас до кінця 2011 року здійснити зазначений перерозподіл коштів з метою завершення будівництва будинку у м. Олександрія.

З повагою
ГОЛОВА СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ
НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ ІІ СКЛИКАННЯ
ПОЛКОВНИК В.БІЛОУС

 

Прес-служба СОУ

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 81,902 hits
Advertisements
%d блогерам подобається це: