сторінка матеріалу
Uncategorized

Професора Володимира Андрійовича ВАСИЛЕНКА Спілка офіцерів України нагородила “Хрестом заслуги” з позолотою.

Володимир Андрійович ВАСИЛЕНКО

Правознавця-міжнародника, заслуженого юриста України, Надзвичайного і Повноважного Посла України, доктора юридичних наук, професора Володимира Андрійовича ВАСИЛЕНКА Спілка офіцерів України нагородила “Хрестом заслуги” з позолотою.
Нагородити Володимира Андрійовича вищою нагородою Спілки офіцерів України провід вирішив “за особистий внесок у відродження незалежності України та визнання Української держави на міжнародному рівні, правове та патріотичне виховання молоді, з нагоди його 75-річчя”.
Голова Спілки офіцерів України Народний депутат України 2-го скликання полковник В.БІЛОУС разом з представниками проводу і виконкому СОУ з нагородою вручив подарунок і привітав пана Володимира від імені всіх членів Спілки офіцерів України під час святкового вечора на честь ювіляра.

.

.

.

.

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

Фото Мирослава ЛЕВИЦЬКОГО

Прес-служба СОУ

______________________________________

Довідка

Володи́мир Андрі́йович Василе́нко ( 16 січня 1937, Київ) — правознавець-міжнародник, заслужений юрист України, Надзвичайний і Повноважний Посол України, доктор юридичних наук, професор. Закінчив юридичний факультет Київського державного університету ім. Т. Г. Шевченка у 1959 році та аспірантуру за спеціальністю «Міжнародне право» у 1964 році.
Професійна та громадська діяльність
В 1972—1992 рр. був науковим консультантом Міністерства закордонних справ України з правових питань. Наприкінці 1989 року брав участь у виробленні юридичних підвалин економічної самостійності України. Навесні 1990 року підготував перший проект Декларації про державний суверенітет України, надалі як консультант Верховної Ради України брав участь у виробленні остаточного варіанта Декларації.
З 1992 року — посол у країнах Бенілюкс, а також представник України при Європейському Союзі та НАТО. В 1998—2002 рр. — посол у Великій Британії і за сумісництвом в Ірландії.
у 1991—2009 рр. неодноразово брав участь у Роботі Генеральної Асамблеї ООН як експерт, радник, заступник члена делегації і член делегації України, представляючи Україну у Третьому (питання прав людини) та Шостому (юридичні питання) комітетах.
В 2001 році обраний Генеральною Асамблеєю ООН до Міжнародного Кримінального Трибуналу з колишньої Югославії, де працював суддею до січня 2005 року.
З 2006 року по 2010 рік — представник України у Раді ООН з прав людини.
У 2008 Уповноважений України в Міжнародному Суді ООН під час розгляду справи Румунія проти України
Делегат Установчого з’їзду Народного Руху України , член редакційної комісії з’їзду, член першого складу Великої ради НРУ
Член Народного Комітету захисту України
Перебував в лавах Української народної партії від 2005 року
 
uk.wikipedia.org

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито.

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ

ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ


СОУ на twitter

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 77,429 hits
%d блогерам подобається це: