сторінка матеріалу
Uncategorized

Голова Спілки офіцерів України звернувся до керівників ЗМІ України. Повідомлення прес-служби СОУ.

У зв’язку з тим, що громадськості стало відомо про те, що останнім часом керівництво багатьох загальнонаціональних та регіональних засобів масової інформації намагається визначати пріоритети  при створенні інформаційних програм та окремих інформаційних блоків з актуальної суспільно важливої проблематики у формі завдань журналістам, прес-служба Всеукраїнської громадської організації Спілки офіцерів України уповноважена повідомити про те, що напередодні Дня захисника Вітчизни (23 лютого), Спілка, яка стояла у витоків Збройних Сил України і сьогодні вважає основним пріоритетом своєї діяльності питання національної безпеки і оборони держави, надіслала до керівників засобів масової інформації звернення за підписом Голови СОУ Народного депутата України ІІ скликання полковника В’ячеслава БІЛОУСА наступного змісту:

27-28 липня 1991 року українськими офіцерами – патріотами, ще за існування Радянського Союзу, створено Спілку офіцерів України. Основною метою СОУ було визначено: “Консолідація зусиль офіцерів навколо української державотворчої ідеї та сприяння створенню професійних Збройних Сил України парламентсько-правовим шляхом”. СОУ сприяла поверненню військовослужбовців Радянської Армії – українців до України, переймалася соціальним захистом військовослужбовців та членів їх родин, запобігала незаконному вивезенню за межі України військового майна та озброєння. СОУ зробила великий внесок у створення законодавчої бази Збройних Сил України. Зокрема, її членами розроблено Концепцію оборони і будівництва Збройних Сил України, Концепцію Військово-Морських Сил України, Концепцію Соціально-психологічної служби Збройних Сил України, Закон України “Про оборону України”, Закон України “Про Збройні Сили України”, Закон України “Про Національну Гвардію України”, Воєнну доктрину України, Закон України “Про соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей”, інші законодавчі й нормативно-правові акти. Багато й плідно працювали члени СОУ над перекладом й редагуванням перших військових статутів, навчальної та навчально-методичної літератури.

З січня 1992 року разом з Міністром оборони України К. Морозовим організовували прийом присяги у військових частинах, військових комісаріатах, містах та селах України.
СОУ відіграла значну роль у формуванні Міністерства оборони України. Її членами було розроблене Положення про Міністерство оборони України, а члени Спілки склали групу консультантів першого Міністра оборони незалежної країни К.Морозова.

Спілка готувала й проводила науково-практичні конференції з питань реформування Збройних сил України. Завдяки зусиллям СОУ було створено Комітет з соціального Захисту військовослужбовців при Кабінеті міністрів України.

Члени СОУ брали участь у міждержавних переговорах про повернення в Україну українців-військовослужбовців Радянської Армії, ініціювали підпорядкування Чорноморського Флоту колишнього СРСР Україні, та виведення його російської частини з Криму.

В перші 3-4 роки, з часу проголошення Україною державного суверенітету України, осередки СОУ у військових гарнізонах перешкоджали вивезенню за межі України військового майна, техніки, озброєння, домагалися від командування військових частин служіння українській державі, виконання наказів Міністра оборони України,законів України.

Серед членів СОУ – народні депутати України усіх скликань, депутати місцевих рад, судді Конституційного суду та судді всіх рівнів.
З 1994 по 1998 рік Спілка офіцерів мала у парламенті 21 депутата. На сьогодні СОУ має 2-х членів парламенту, організації у 21 областях України і налічує 8 тис. фіксованих членів.

Головними статутними завданнями СОУ є:
– Сприяння у будівництві Збройних Сил України.
– Правовий захист військовослужбовців, ветеранів, та членів їх сімей.
– Військово-патріотичне виховання молоді.

На підставі наведеного, просимо залучити членів СОУ до тематичних передач, виступів, прямих ефірів з питань національної безпеки та оборони, правового захисту військовослужбовців, ветеранів та членів їх сімей, військово-патріотичного виховання молоді та зокрема на передодні та в день 23 лютого – Дня захисника Вітчизни.
Телефон для зв’язку 253-32-30

Прес-служба СОУ

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Please make sure the Twitter account is public.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 91 502 hits
%d блогерам подобається це: