сторінка матеріалу
Uncategorized

31 березня 2012 року відбулась звітно-виборна конференція Житомирської обласної організації Спілки офіцерів України.

31 березня 2012 року відбулась звітно-виборна конференція Житомирської обласної організації Спілки офіцерів України.
В роботі конференції взяли участь: делегати від Житомирської та Малинської міських організацій СОУ, Новоград-Волинської, Овруцької районних організацій СОУ, виконуючий обов’язки заступника голови СОУ (Голови Київської організації СОУ) полковник КРИВОБОК Володимир Іванович, заступник голови Житомирської обласної організації партії захисників Вітчизни підполковник ГРОЗОВСЬКИЙ Станіслав Броніславович, голова міської організації ВО Свобода Михайло СЛІПЧЕНКО.
Після відкриття конференції, перед початком роботи офіцери хвилиною мовчання вшанували пам’ять членів СОУ, яких вже нема серед живих. Окремо згадали значну особисту роль першого голови Житомирської СОУ полковника Петра ЮЗЕФОВИЧА в становленні та розвитку організації.
Від імені голови СОУ полковник Володимир КРИВОБОК привітав учасників конференції, побажав наснаги і успіхів в її подальшій роботі. Він нагородив підполковника Олега КОНОВАЛОВА грамотою СОУ, а полковника Віктора ЮРИКА та майора юстиції Володимира ГАРБУЗА – медалями СОУ  “20 років СОУ”.
В своєму звітному виступі голова Житомирської СОУ підполковник Олег КОНОВАЛОВ серед здобутків організації окремо нагадав:” Ми активно боролися, боремося і будемо боротися з негативними явищами в нашій армії, з корупцією. За звітний період було відпрацьовано 49 пропозицій, заяв, скарг, звернень на гарячу лінію Президента України, гарячу урядову лінію.
Завдяки нашій активній та наступальній позиції знятий з посади радника командувача Сухопутних військ Збройних Сил України колишній командувач НГУ славнозвісний Чаповський, а будинок офіцерів та гарнізонний шпиталь залишилися в державній власності…”
Також він акцентував увагу присутніх на вирішенні першочергових, найближчих завдань СОУ і запросив до активної участі в парламентських слуханнях на тему “Про стан та перспективи розвитку Воєнної організації та сектору безпеки України” (25 квітня 2012 року), подальшому розвитку системи інформаційних комунікацій між осередками та інформаційного забезпечення роботи СОУ із застосуванням новітніх інформаційних технологій.
У виступах було розширено висвітлення проблем і здобутків організації (необхідність краще висвітлювати роботу СОУ, особливо конкретних вчинків членів організації в засобах масової інформації, поглиблювати зв’язки з політичними партіями, посилювати патріотичне виховання молоді, соціальний захист військовослужбовців та членів їхніх сімей тощо).
Роботу виконкому Житомирської СОУ конференцією визнано задовільною.
Відкритим голосуванням головою Житомирської СОУ знов обрано Олега КОНОВАЛОВА, першим заступником голови Житомирської СОУ – Святослава ВАСИЛЬЧУКА, заступником – почесного голову Житомирської СОУ Анатолія ШМІЛО, скарбником – Анатолія ТУЗА.
Представники політичних партій побажали новообраному голові та виконкому Житомирської СОУ поліпшення роботи з взаємодії з політичними партіями, а також інформування їх щодо негативних процесів в силових структурах держави.
Робота звітно-виборної конференції Житомирської СОУ закінчилась виконанням гімну України.

За повідомленням Житомирської обласної організації СОУ
Прес-служба СОУ

Це слайдшоу вимагає JavaScript.


Фото Костянтина ЧОРНОВОЛА

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Please make sure the Twitter account is public.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 91 846 hits
%d блогерам подобається це: