сторінка матеріалу
Uncategorized

7-8 квітня в Севастополі СОУ взяла участь в заходах щодо відзначення 20-річчя початку відродження ВМС України

7-8 квітня 2012 року делегація Спілки офіцерів України на чолі із Головою СОУ Народним депутатом України ІІ скликання полковником В’ячеславом Білоусом взяла участь у заходах присвячених 20 річниці початку відродження Військово-Морських Сил України.
7 квітня делегація взяла участь в урочистій церемонії на території штабу командування ВМС де відбулося відкриття реконструйованої Памятної стели, на якій викарбувані прізвища делегатів ІІІ-го з’їзду СОУ, членів організаційної групи по створенню ВМС України – військовослужбовців флоту, які першими склали присягу на вірність українському народу і створювали ВМС України. Представники командування, ветерани флоту поклали до підніжжя стели квіти, а завершилась церемонія урочистим маршем підрозділу почесної варти.

Після цього у клубі штабу командування під час урочистого зібрання Голова СОУ полковник В.БІЛОУС оголосив привітання Спілки офіцерів України військовим морякам і рішення проводу СОУ про нагородження командувача ВМСУ адмирала В.МАКСИМОВА вищою нагородою СОУ “ХРЕСТ ЗАСЛУГИ”з позолотою” та першого заступника командувача ВМСУ віце-адмірала С.Єлісєєва медаллю “20 РОКІВ СОУ”.

8 квітня делегація СОУ взяла участь в автопробігу на честь 20-річчя відродження Військово-морських Сил України вулицями міста Севастополь від пам’ятника родоначальнику українського військового флоту гетьману Сагайдачному до площі Нахімова. Захід розпочався освяченням верби за участі священників різних конфесій, а завершився покладанням квітів до Вічного вогню біля Меморіалу героїчним захисникам міста у 1941-1942 роках і памятного знаку 10 років Військово-Морським Силам України.
В автопробігу, організованому міською організацією Спілки офіцерів України і Радою ветеранів Військово-морських сил України, взяли участь близько 15 автомобілів, на першому з яких їхали перший командувач ВМС України (у 1992-1993 роках) віце-адмірал Борис Кожин і голова Спілки офіцерів України полковник В’ячеслав Білоус.
На автомобілях були закріплені Державні прапори України, прапори ВМС і прапор СОУ.
Згідно з планом святкування під час відвідування кораблів Центру морських операцій Військово-морських сил делегації Спілки передала українську літературу та відеодиски з фільмами про історію українського військового флоту екіпажам.
Після екскурсії до Військово-морського музею України, в його приміщенні відбулося засідання круглого столу з питань стану та перспектив розвитку ВМС. Підсумком став спільний висновок учасників про негайну потребу формування державної стратегії розвитку ВМС України на основі морської політики України як морської держави. На думку учасників, СОУ вже 25 квітня під час парламентських слухань на тему: “Про стан та перспективи розвитку Воєнної організації та сектору безпеки України” повинна окрім загально визначених пропозицій зробити окремий наголос на необхідності вирішення проблем ВМСУ та рекомендувати всім компетентним інституціям приступити до негайного їхнього вирішення.

Прес-служба СОУ.

На фото: делегація СОУ на борту флагмана ВМСУ “Гетьман Сагайдачний”

Фото Миколи ВЛАДЗІМІРСЬКОГО.

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 81,902 hits
Advertisements
%d блогерам подобається це: