сторінка матеріалу
Uncategorized

Звернення СОУ до Президента України щодо повідомлень про незаконність обрання Народним депутатом України Д.Саламатіна

Президенту України
Верховному Головнокомандувачу
Збройних Сил України
В.Януковичу

ШАНОВНИЙ ВІКТОРЕ ФЕДОРОВИЧУ!
Перша і єдина військово-патріотична організація, ВГО Спілка офіцерів України (була створена 27-28 липня 1991 року офіцерами – патріотами України), яка стояла біля витоків створення Збройних Сил України, винесла на своїх плечах основний тягар військового будівництва. Спілка офіцерів України продовжує виконувати свої Статутні завдання, ухвалені на 1-му з’їзді у 1991році.
На сучасному етапі розвитку України, Спілка офіцерів України пріоритетом своєї діяльності вважає сприяння захисту національних інтересів України.
Як стало відомо, з засобів масової інформації, Міністр оборони України Дмитро Саламатін отримав громадянство України лише 6 грудня 2005 року, а у 2007 році вже був обраний Народним депутатом України від партії регіонів.
Стаття 76 Конституції України зазначає «Народним депутатом України може стати громадянин України, який на день виборів досяг двадцяти одного року, має право голосу і проживає в Україні протягом останніх п’яти років», тобто до виборів може допускатися лише особа, яка є громадянином України та проживає в Україні протягом останніх п’яти років саме, як громадянин України.
В історії України був випадок, коли у 1998 році в Козелецькому виборчому окрузі Чернігівської області Микола Рудьковський виграв вибори, але суд скасував результати виборів, оскільки М. Рудьковський не зміг довести свого громадянства України протягом останніх п’яти років.
У військовому середовищі викликають занепокоєння зазначені повідомлення ЗМІ та висловлювання політиків України щодо незаконності обрання Народним депутатом України Д.Саламатіна.
Йдеться не лише про приниження, підрив авторитету Збройних Сил України, а й про дискредитацію України на міжнародній арені.
На підставі наведеного, керуючись ст.40 Конституції України, ст.19 Закону України «Про демократичний цивільний контроль над воєнною організацією і правоохоронними органами держави» просимо Вас, як гаранта дотримання Конституції України, Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України, дати відповідні доручення Генеральному прокурору України, Міграційній службі України та іншим державним органам щодо належної правової оцінки наведеним фактам.
З метою об’єктивності проведення перевірки та зважаючи, що Д.Саламатін має доступ до державної таємниці, просимо на час проведення перевірки тимчасово відсторонити Д.Саламатіна від виконання обов’язків Міністра оборони України.

З повагою, за дорученням проводу СОУ

Голова Спілки офіцерів України
Народний депутат України II скликання
полковник В.БІЛОУС

Прес-служба СОУ

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 81,902 hits
Advertisements
%d блогерам подобається це: