сторінка матеріалу
Uncategorized

7 травня в УНІАН відбудеться круглий стіл на тему «Моделі примирення та відношення до минулого»

7 травня в інформаційному агентстві УНІАН об 11:30, за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 4 (конференц-зал), відбудеться круглий стіл на тему «Моделі примирення та відношення до минулого», присвяченого дням пам’яті і примирення, які святкується у світі 8 та 9 травня.
Реєстрація на місці за редакційними посвідченнями.

Мета круглого столу полягає у виробленні філософії примирення та відродження єдиної української самосвідомості щодо участі воїнів УПА та воїнів української радянської армії в Другій світовій війні.
Захід організовується Всеукраїнською громадською організацією “Спілка Офіцерів України” та Комісією УГКЦ Справедливість і Мир.

В заході візьмуть участь:
В’ячеслав Білоус, голова Спілки Офіцерів України, полковник запасу;
Володимир Василенко, правознавець-міжнародник, Надзвичайний і Повноважений Посол України, доктор юридичних наук, професор;
Володимир Сергійчук, доктор історичних наук, професор Київського Національного Університету ім. Т. Г. Шевченка;
Григорій Чепкій, ветеран радянської армії, полковник у відставці;
Василь Кирилюк, ветеран УПА.

Нагадаємо:

  • в травні 2005 року Генеральна Асамблея ООН провела спеціальне засідання з нагоди шістдесятої річниці закінчення Другої світової війни. Засідання дало учасникам можливість вшанувати людей, які загинули під час війни.
  • 22 листопада 2004 року Генеральна Асамблея ООН проголосила 8 і 9 травня днями пам’яті і примирення і, визнаючи, що держави-члени можуть мати свої дні перемоги, звільнення та святкування, запропонувала всім державам-членам, організаціям системи Організації Об’єднаних Націй, неурядовим організаціям і приватним особам щорічно відповідним чином відзначати один з цих днів або обидва ці дні як данину пам’яті всім жертвам другої світової війни.

Прес-служба СОУ

Advertisements

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Please make sure the Twitter account is public.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 82,842 hits
Advertisements
%d блогерам подобається це: