сторінка матеріалу
Uncategorized

Щодо представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у справах захисту прав військовослужбовців. ЗВЕРНЕННЯ СОУ.

ПЕРШОМУ ЗАСТУПНИКУ ГОЛОВИ КОМІТЕТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ
С.ГРІНЄВЕЦЬКОМУ

ШАНОВНИЙ СЕРГІЮ РАФАЇЛОВИЧУ !
25.04.2012р. під час нашої зустрічі у комітеті Верховної Ради України з питань Національної Безпеки і Оборони у складі (15 голів обласних організацій СОУ) одним з важливих питань щодо цивільного, демократичного контролю над Воєнною організацією держави було питання, з приводу тривалого ігнорування вимог ч.6 ст..11 Закону України «Про демократичний цивільний контроль над воєнною організацією і правоохоронними органами держави» стосовно призначення представника Уповноваженого Верховної Ради с прав людини у справах захисту прав військовослужбовців та ветеранів.
У відповідності до ч.6 ст.11 зазначеного закону, «Для здійснення контролю за додержанням конституційних прав і свобод людини і громадянина у сфері національної безпеки і оборони правоохоронної діяльності затверджується представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у справах захисту прав військовослужбовців. Призначення Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини і затвердження його представника у справах захисту прав військовослужбовців та звільнення їх з посад здійснюються в порядку, встановленому Законом України «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини».
Закон ухвалений 19.06.2003р. і до сьогодні зазначена вимога не виконується.
Відповіді на зазначене питання ми не отримали.
Як відомо, у відповідності до ст..85 конституції України Верховна Рада України здійснює Парламентський контроль за виконання законів України.
На підставі наведеного, керуючись ст.. 19 Закону України «Про демократичний цивільний контроль над воєнною організацією і правоохоронними органами держави», прошу Вас вжити заходів для виконання ч.6 ст. 11 Закону України «Про демократичний цивільний контроль над воєнною організацією і правоохоронними органами держави» та надати відповідь у передбачений законом термін.

З повагою,

ГОЛОВА СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ
НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ ІІ СКЛИКАННЯ
ПОЛКОВНИК В.БІЛОУС

Прес-служба СОУ

 

 

 

 

Advertisements

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Please make sure the Twitter account is public.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 81,939 hits
Advertisements
%d блогерам подобається це: