сторінка матеріалу
Uncategorized

СОУ вимагає особистого втручання Президента щодо зупинення розформування гарнізонних будинків офіцерів. ЗВЕРНЕННЯ СОУ.

ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ
ВЕРХОВНОМУ ГОЛОВНОКОМАНДУВАЧУ
ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
В.ЯНУКОВИЧУ

ШАНОВНИЙ ВІКТОРЕ ФЕДОРОВИЧУ!

До Всеукраїнської громадської організації Спілки офіцерів України звернувся директор 8-го гарнізонного будинку офіцерів М.В.Степанов, голова Спілки офіцерів України Черкаської області п-к запасу Самозван В.Ф. з приводу розформування та передачі на баланс органам державної влади гарнізонних будинків офіцерів.
У своїх зверненнях заявники повідомляють, що гарнізонний будинок офіцерів на сьогодні є єдиним центром військово-патріотичного виховання воїнів та молоді.
В м. Севастополі відсутній будинок офіцерів ЗСУ, тому ліквідація Сімферопольського гарнізонного будинку офіцерів приведе до занепаду військово-патріотичного виховання, ветеранського руху, культурологічного забезпечення військових частин на Кримському півострові.
Для порівняння: війська Чорноморського флоту РФ обслуговують будинки офіцерів у м. Севастополі та у м. Феодосії, а також драматичний театр у м. Севастополі.
Звернення керівників зазначених гарнізонних будинків офіцерів до посадових осіб Генерального штабу ЗСУ, Міністерства Оборони України щодо причин розформування позитивних наслідків не дали.
Більш того, в інформації, яку надіслав ТВО начальника головного квартиро–експлуатаційного управління Збройних Сил України (№ 303\1\5\185 від 25.04.2012року) на адресу Черкаської міської Ради повідомляється, що Черкаський гарнізонний будинок офіцерів України не підлягає розформуванням. А по суті це була неправдива інформація, тому що на сьогодні відбувається розформування будинку офіцерів.
На нашу думку гарнізонні будинки офіцерів виконують важливу виховну функцію, і є центром військово – патріотичного виховання, ветеранського руху, збереження військових традицій, культурно – масової роботи.
Як відомо, процес приватизації, продажу військового майна проходить поза межами інтересів військовослужбовців, ветеранів та членів їх сімей, без громадського контролю.
Це при тому, що на обліку сьогодні близько 45тис. безквартирних військовослужбовців.
На підставі наведеного, керуючись ст.19 Закону України «Про демократичний цивільний контроль над воєнною організацією і правоохоронними органами держави» направляємо звернення директора 8-го гарнізонного будинку офіцерів М.В.Степанова та голови СОУ Черкаської області В.Ф.Самозвана для розгляду по суті і вимагаємо Вашого особистого втручання щодо зупинення процесу розформування гарнізонних будинків офіцерів. При цьому, просимо дати відповідні доручення з метою інформування військової громадськості щодо використання коштів від продажу зброї, техніки, нерухомого майна, землі, надання послуг у Збройних Силах України та інших військових формувань в 2010-2011рр.
Про результати звернення просимо повідомити заявників та СОУ.

З повагою,
Голова Спілки офіцерів України
Народний депутат України II скликання
полковник В.БІЛОУС

Прес-служба СОУ

Advertisements

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Please make sure the Twitter account is public.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 81,939 hits
Advertisements
%d блогерам подобається це: