сторінка матеріалу
Uncategorized

ЗВЕРНЕННЯ СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ ДО УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ

ЗВЕРНЕННЯ СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ ДО УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ

Сьогоднішній етап боротьби за демократичний поступ Української держави, який завершиться 28 жовтня 2012 року, дає українцям шанс відстояти розвиток України як держави Української та Європейської. Але для цього, окрім перемоги українських партій державного спрямування, у мажоритарних округах мають отримати перемогу абсолютно авторитетні та достойні люди, які не дискредитували себе і мають досвід політичної, громадської діяльності. Важливим є те, як вони відстоювали соборність, незалежність і національні інтереси у минулому та робитимуть це в подальшому.
Спілка офіцерів України вела переговори з різними політичними проукраїнськими силами щодо співпраці у виборчому процесі на рівних. Ми намагались знайти тих хто зацікавиться перспективою представляти наші інтереси у майбутньому парламенті і почати спільно працювати вже під час виборів єдиною командою. З подивом відзначили, що ніхто такою рівноправною співпрацею не зацікавився. Отже, вважаємо, що маємо моральне право робити це самостійно.
Відомо, що позиція армії, у переломні моменти розвитку суспільства може докорінно вплинути на хід революційних перетворень Тоді, – у 1991-му році,кожному військовикові на особистому рівні потрібно було зробити вибір: з ким він? Ми мали приклад наших попередників: січових стрільців, воїнів армії УНР, УГА, Карпатської січі, воїнів УПА.
Перший (а взагалі-то четвертий, враховуючи певні етапи національно-визвольної боротьби на початку ХХ століття) з’їзд офіцерів України відбувся в актовому залі Будинку вчителя 27-28 липня 1991 року в Києві, як і три попередні з’їзди 1917 року. Ідея утворення власного українського національного війська перейшла від попередників у боротьбі за Українську державність. За місяць до проголошення Незалежності було проголошено створення Спілки офіцерів України (СОУ). Цей з’їзд власне поставив перед українським суспільством проблему створення національного війська і нагадав йому про минулу українську волю та славу.
Дякуючи самовідданості членів СОУ, на громадських засадах була напрацьована законодавча база щодо створення національних Збройних Сил України. Таких законопроектів на той час в Україні ще не було. Серед, майже мільйона, військових велася величезна робота щодо залучення їх до підтримки ідеї Незалежності України та створення національних Збройних Сил, як правило, вона проводилась всупереч протидії військового командування. Всі ці 21 рік засвідчили, що незважаючи на всі складнощі та проблеми, СОУ є послідовною у своїх державницьких позиціях, а практична діяльність спрямовувалась на творення Збройних Сил як Українських, сучасних та боєздатних. Але змушені констатувати, що військо сьогодні за формою українське, а по суті до цього стану ще далеко. Через зневажливе ставлення з боку держави до Збройних Сил відбулися руйнівні та депресивні процеси. Незадовільний рівень соціального захисту військовослужбовців може стати суттєвою загрозою національній безпеці України.
Ми за творення професійних Збройних Сил України парламентсько-правовим шляхом, членство в НАТО, Євросоюзі, єдину державну українську мову, та за національну безпеку української держави у світі та кожної окремої людини у суспільстві.
Спілка, як громадська організація, займатиме й надалі активну громадянську позицію у всіх суспільно-політичних процесах.
Ситуація в країні складається так, що активізуватися слід кожному. Тому просимо підтримати офіцерів – спілчан на виборах до Верховної Ради України 28 жовтня 2012 року. Адже офіцери – спілчани це перевірені часом захисники та будівничі української держави.

СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ ЗАКЛИКАЄ СВОЇХ ЧЛЕНІВ, НАШИХ ПРИХИЛЬНИКІВ І ВСІХ НЕБАЙДУЖИХ ГРОМАДЯН:
НЕПІДТРИМУВАТИ НА ВИБОРАХ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ ПРОВЛАДНОЇ ПАРЛАМЕНТСЬКОЇ БІЛЬШОСТІ!

ГОЛОВА СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ
НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ ІІ СКЛИКАННЯ
ПОЛКОВНИК   В.БІЛОУС

Прес-служба СОУ

Advertisements

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 82,830 hits
Advertisements
%d блогерам подобається це: