сторінка матеріалу
Uncategorized

29 вересня у Києві відбулось чергове засідання виконкому Спілки офіцерів України. (фото, відео)

29 вересня у Києві відбулось чергове засідання виконкому Спілки офіцерів України. Було обговорено низку питань. Основні з яких: підготовка чергового з’їзду СОУ; делегування членів СОУ для участі у Всеукраїнському форумі ветеранів; затвердження результатів виборів голови Донецької обласної організації СОУ та інше.

Перед початком засідання з інформацією про створення громадського об’єднання депутатів І та ІІ скликань “Народна Рада” виступив Дмитро Васильович Чобіт. Він поінформував членів виконкому СОУ про мету створення об’єднання, перші рішення та її діяльність. Зокрема про те, що голову СОУ Народного депутата України ІІ скликання полковника В’ячеслава Білоуса обрано співголовою громадського об’єднання Народна рада, що до обєднання вже долучилися 37 Народних обранців і про те, що заяви про бажання долучитися продовжують надходити.

Виступ Дмитра Чобота.

Голова Донецької ОО СОУ
майор В.Прокопчук

Наступний 21-й зїзд СОУ вирішено провести 17 листопада 2012 року.При виникненні необхідності зміни дати проведення, остаточне уточнення виконком доручив проводу СОУ.

Виконком затвердив рішення Донецької обласної організації СОУ про обрання головою організації майора запасу Прокопчука Віктора Івановича.

Також, виходячи із перебігу передвиборчих подій, виконком прийняв постанову “Про участь у виборах до Верховної Ради України 28 жовтня 2012 року членів Спілки офіцерів України” та “Звернення Спілки офіцерів України до Українського народу”

Прес-служба СОУ

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 81,902 hits
Advertisements
%d блогерам подобається це: