сторінка матеріалу
Uncategorized

Делегація Спілки офіцерів України взяла участь у другому Всеукраїнському форумі ветеранів (фото,відео)

Делегація Спілки офіцерів України взяла участь у другому Всеукраїнському форумі ветеранів, який був організований 1–2 жовтня 2012 року Державною службою з питань інвалідів та ветеранів і проходив у Києві на базі санаторного комплексу “Пуща-Озерна”.

Відкрив Форум, приурочений Міжнародному дню людей похилого віку та Дню ветерана, Голова Служби Володимир Маслаков. Участь у заході взяли Віце-прем’єр-міністр – Міністр охорони здоров’я Раїса Богатирьова, заступник Міністра соціальної політики Лідія Дроздова, заступник Міністра охорони здоров’я Олександр Толстанов, заступник Міністра оборони Володимир Можаровський, директор департаменту пенсійного забезпечення Пенсійного фонду Владислав Машкін, заступник директора департаменту реалізації держпрограм з розвитку житлового будівництва Мінрегіонбуду Володимир Височин, представники всеукраїнських громадських організацій та активісти ветеранського руху з усіх регіонів України.

В рамках Форуму відбулися пленарні засідання, під час яких розглядалися питання щодо стану роботи з реалізації державної політики у сфері соціально-правового захисту, медичного, пенсійного та житлового забезпечення ветеранів в Україні. Після виступів представників центральних органів влади, керівників ветеранських організацій кожен з присутніх ветеранів мав можливість поставити запитання за тематикою доповідей. На жаль, не всі доповідачі були готові відповісти. Заступник МО України В.Можаровський не дав відповіді на жодне питання, яке поставили офіцери-ветерани.

Наприкінці пленарного засідання, за підсумками роботи Форуму, було винесено на обговорення проект резолюції. Під час дискусії вона доповнювалася низкою конкретних пропозицій. Зокрема полковник П.Лисенко запропонував наступний форум ветеранів провести безпосередньо у місті Києві для того, як що перші особи держави знову проігнорують запрошення на форум , то делегати будуть мати можливість безпосередньо прийти у Будинок уряду для спілкування (підтримано оплесками), а в частині організації заходів з відзначення 70-річчя закінчення Другої Світової війни запросити для участі не тільки ветеранів РФ і Білорусі, а і всіх країн антигітлерівської коаліції та учасників антифашистських рухів опору з країн Европи. На що керівники форуму схвально відреагували і пообіцяли внести відповідні корективи під час узагальнення в остаточній редакції резолюції, враховані в подальшій діяльності органів виконавчої влади і ветеранських організацій. Після доопрацювання резолюції Громадською радою при Службі вона буде розміщена на нашому офіційному сайті.

Використано інформацію інтернет-представництва СОУ та сайту http://www.dsiv.gov.ua/
Прес-служба СОУ

На початку роботи делегати форуму виконали Державний гімн.

Заступник МОУ В.Можаровський намагається відповідати на запитання делегатів.

Запитання ставить П.Лисенко (СОУ)

Запитання від Товариства українських офіцерів.

Запитує голова Одеської організації ВОВ

На фото делегати від Спілки офіцерів України:
капітан І рангу Є.Лупаков (заступник голови СОУ), полковник Л.Гнатюк (голова Київської МО СОУ), полковник П.Лисенко (заступник голови Дніпропетровської ОО СОУ, голова Криворізької орг.СОУ), майор О.Гуменюк (голова Рівненської ОО СОУ).

Відео порталу українських офіцерів про найбільш цікаві моменти під час форуму.

Заступник МО України В.Можаровський ухиляється від відповіді
на запитання офіцерів-ветеранів делегатів форуму.

Відверта розмова про проект “Доступне житло” П.Процика
з представником міністерства.

Виступ голови ВОВ Гуменюка.

Відео Петра Лисенка (портал СОУ)

Фото Петра Лисенка та ДСПІВ

Advertisements

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Please make sure the Twitter account is public.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 82,842 hits
Advertisements
%d блогерам подобається це: