сторінка матеріалу
Uncategorized

“…Спілка офіцерів України на 22 році незалежності змушена провести ХХI з’їзд СОУ не у військовому відомчому закладі культури…” Повідомлення прес-служби СОУ.

Прес-служба Спілки офіцерів України вважає за необхідне повідомити громадськість про те, що  5 жовтня 2012 року Голова СОУ надіслав запрошення до МО України для участі у 21-му з’їзді СОУ та просив керівника Департаменту соціальної та гуманітарної політики Міністерства Оборони України Б.П.Андресюка про надання приміщення в Центральному будинку офіцерів України для проведення ХХI з’їзду СОУ.

4.11.2012 року на адресу СОУ надійшла відповідь за підписом заступника директора Департаменту соціальної та гуманітарної політики МО України О.С.Смирнова про відмову в наданні приміщення.

У звязку з цим, Голова СОУ Народний депутат України ІІ скликання полковник В.БІЛОУС у листах-запрошеннях Верховному Головнокомандувачу ЗС України В.ЯНУКОВИЧУ, Прем’єр-міністру України М.АЗАРОВУ та Народному депутату України О.КУЗЬМУКУ змушений був поінформувати їх про те, що “За останні два роки керівництво зазначеного Департаменту МО України постійно відмовляє в наданні приміщення для заходів, які проводить СОУ…зокрема 27.07 2011 року… було відмовлено у наданні приміщення в будинку офіцерів України щодо проведення заходів до 20–ої річниці СОУ.
Такі дії посадових осіб Міністерства оборони України обурюють членів Всеукраїнської громадської організації СОУ і не сприяють зміцненню стосунків між організацією офіцерів-патріотів України та органами виконавчої влади у виконанні Статутних завдань СОУ:
-сприянню будівництву ЗС України;
-правовому та соціальному захисту військовослужбовців, ветеранів та членів їх сімей;
-військово-патріотичному вихованню молоді.
СОУ не виконує жодної партійної програми і не захищає корпоративних інтересів, а виключно підтримує державну політику у сфері оборони та національної безпеки України.
У зв’язку з викладеним, Спілка офіцерів України на 22 році незалежності змушена провести ХХI з’їзд СОУ не у військовому відомчому закладі культури, а орендувати приміщення у будинку Національної Спілки письменників України.”

 

Прес-служба СОУ.

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Please make sure the Twitter account is public.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 81,902 hits
Advertisements
%d блогерам подобається це: