сторінка матеріалу
Uncategorized

5 березня СОУ вшанувала пам’ять генерал-хорунжого, Головного Командира УПА Романа Шухевича. (фото)

5 березня 2013 року представники Спілки офіцерів України взяли участь у заходах із вшанування пам’яті генерал-хорунжого, Головного Командира УПА Романа Шухевича.
У Києві Голова СОУ капітан першого рангу Є.Лупаков та представники Київської організації СОУ разом з іншими національно-патріотичними організаціями на майдані Незалежності у Києві річницю смерті головного командира УПА відзначили мітингом-реквіємом.
Представники Львівської обласної організації Спілки офіцерів України на чолі із Головою ЛОО СОУ полковником П.Костюком разом з керівництвом Львівської області та Львова, представниками громадськості взяли участь у панахиді та віче на площі біля пам’ятника Роману Шухевичу у селі Білогорща. На заходах був присутній син генерала Юрій Шухевич та донька Марія. Там на заходи із вшанування пам’яті Шухевича зібралося більше як 500 людей.
Як зазначали виступаючі – люди прийшли до місця останнього бою Героя України Романа Шухевича, щоб «запалитись вогнем боротьби за Україну».« Ніхто не перепише історію, а ми писатимемо нову». «Генерал Роман Шухевич – це приклад для наслідування, був і залишиться, бо він усе своє життя боровся за Україну. На його прикладі будуватимуть майбутнє нашої держави».
Син Романа Шухевича Юрій Шухевич наголосив, що його батько боровся не за таку Україну. А її подальша доля залежатиме від нашої активності у відстоюванні всього українського.

Прес-служба СОУ.

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 81,902 hits
Advertisements
%d блогерам подобається це: