сторінка матеріалу
Uncategorized

5-6 квітня СОУ вшанує військових моряків України і відзначить річницю створення Військово-морських Сил ЗС України у Севастополі. Повідомлення.

20-річчя ВМС ЗС України . Делегація СОУ на борту флагмана “Гетьман Сагайдачний”.

Згідно з планом заходів Спілки офіцерів України на 2013 рік, Спілка офіцерів України організовує проведення виїзного засідання Виконавчого Комітету СОУ в м.Севастополі.
Одночасно в Севастополі буде проходити щорічна зустріч членів Організаційної групи ВМСУ з нагоди 21-ї річниці виходу указу Президента України №209 від 05.04.1992 та №210 від 06.04.1994 (День відродження Військово-морських Сил України) в роботі якої пропонується взяти участь і членам Виконкому СОУ.

Одночасно в Севастополі буде проходити щорічна зустріч членів Організаційної групи ВМСУ з нагоди 21-ї річниці виходу указу Президента України №209 від 05.04.1992 та №210 від 06.04.1992 (День відродження Військово-морських Сил України) в роботі якої пропонується взяти участь і членам Виконкому СОУ.

Орієнтовний план заходів:

05.04.2013

– о 08.00. на кораблях та в частинах ВМС ЗС України урочисто підняти державні прапори та прапори розцвічування з запрошенням на церемонію перших командирів та ветеранів військових частин.
– о 14.30. на території військової частини А0235 провести урочисте покладання квітів до Пам’ятної стели з іменами офіцерів організаційної групи та з іменами делегатів ІІІ-го з’їзду “Спілки офіцерів України”, проходження роти почесної варти та фотографування на пам’ять.
– з 15.00 до 16.30 провести урочисті збори особового складу та ветеранів ВМС в клубі військової частини А0235 за участі першого командувача ВМС ЗС України віце-адмірала Б.КОЖИНА та всіх наступних командувачів. Передбачити виступи та привітання від адміністрації міста, Першого Командувача ВМС ЗС України та інших причетних до цієї дати осіб. Після урочистих зборів провести концерт.

06.04.2013

– з 09.00 до 10.30 – урочисте покладання квітів до пам’ятника Петру Сагайдачному з проходженням Почесної варти та спільним молебнем.
Автопробіг з Військово-морськими прапорами від пам’ятника Т.Г.Шевченку до знаку до пл. П.С. Нахімова з проведенням мітингу біля Знаку “10 років ВМС ЗС України” (організатори Севастопольська організація “Спілка Офіцерів України” та ГО “Ветерани ВМС ЗС України”). Учасники автопробігу – всі бажаючі міста Севастополя та представники областей України.
– з 11.00 до 13.00 – відвідування учасниками заходів флагману національного флоту фрегату “Гетьман Сагайдачний”, музею ВМС ЗС України на Михайлівському Равеліні з врученням сувенірів та пам’ятних знаків екіпажу корабля, адміністрації музею Першим Командувачем ВМС ЗС України та ветеранами ВМС ЗС України.
– На переході морем (катер Іллічівськ) з кораблів до музею – покладання вінка на воду у місці страти офіцерів, які вперше підняли на кораблях ЧФ прапори ВМС України в 1918 році.
– з 13.00 до 14.30 організувати та провести Круглий стіл за темою: “Історія створення та сучасні проблеми реформування та розвитку ВМС ЗС України” (Відповідальний організатор “Спілка Офіцерів України” за участю представників Командування ВМС ЗС України).
– з 14.30 до 16.00 – засідання Виконавчого комітету СОУ з порядком денним: Стан та перспективи активізації діяльності обласних організацій СОУ. Обмін досвідом роботи керівних органів обласних організацій.

В заходах бере участь Народний депутат України багатьох скликань Степан ХМАРА, який доклав найбільше зусиль для створення ВМС ЗС України.

Також на всі заходи запрошено першого командувача ВМС ЗС України віце-адмірала Б.КОЖИНА та всіх наступних командувачів, офіцерів штабу ВМСУ, посадових осіб міської державної адміністрації, міської Ради Севастополя та осіб причетних до цієї дати, членів організаційної групи відповідно з наказом Командувача ВМС України №344 від 13.10.1993 року.

Прес-служба СОУ.

Advertisements

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

Популярні записи та сторінки

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 82,832 hits
Advertisements
%d блогерам подобається це: