сторінка матеріалу
Uncategorized

Львівська ОО СОУ вшанувала пам’ять жертв політичних репресій. Фоторепортаж.

Ден__полiтвязнiв_08819 травня 2013 року представники Львівської обласної організації Спілки офіцерів України взяли участь у заходах із вшанування пам’яті жертв комуністичних злочинів, які відбулися у Львові в рамках заходів із відзначення 60-ої річниці Норильського повстання.
Захід розпочався покладанням квітів до підніжжя пам’ятника Жертвам комуністичних злочинів. Потім відбулася екуменічна панахида за загиблими політв’язнями та громадське віче.
Виступаючи на вічі, депутат Андрій Холявка сказав: «На початку ХХ століття демографи прогнозували, що до кінця століття українців буде 100 мільйонів. Після двох світових воєн, які пройшли територією України, та репресій, до незалежності України дожило лише 50 мільйонів. А сьогодні нас менше 40-ка. В ці дні ми молимося за душі полеглих за нашу Батьківщину, ми їх згадуємо, ми їх пам’ятаємо… і від того ми стаємо сильнішими. Ми збудуємо таку Україну, про яку мріяли вони, про яку мріємо ми!».
Юрій Зінченко у своєму виступі акцентував увагу присутніх на тому, що злочини проти українців продовжуються й сьогодні, бо людство чомусь, на відміну від злочинів фашизму, не засудило злочинів комуністичного режиму і злочинці не покарані.
Голова Львівської обласної Спілки офіцерів України полковник Петро Костюк підкреслив, що забуття уроків минулого може спричинити їх повторення.Жертви борців за волю України не були даремними. Нинішнє покоління має докласти максимальних зусиль щодо консолідації навколо національних інтересів незалежної України і незворотності на шляху української державності.
Також на вічі виступили голова Львівської обласної спілки політичних в`язнів України Володимир Горовий, голова Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих Петро Франко та інші політичні й громадські діячі.
В цей день спілчани відвідали Музей-меморіал жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького».

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

Львівська обласна організація СОУ
Фоторепортаж Андрія Роя.

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Please make sure the Twitter account is public.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 81,902 hits
Advertisements
%d блогерам подобається це: