сторінка матеріалу
Uncategorized

Без ліцеїстів-Богунівців повинні проходити заходи “Кадетської співдружності”, яка видала збірку віршів “Я пам’ятаю Голокост…” ВІДПОВІДЬ НА ЛИСТ СОУ

letterСпілкою офіцерів України отримано відповідь на свій лист до Міністра оборони України від 16 травня 2013 року стосовно недоцільності проведення 25 травня 2013 року в стінах Київського ліцею імені Івана Богуна 8-го загально кадетського збору, що його організовує асоціація «Кадетськое содружество». Подаємо його повний зміст.

“За дорученням першого заступника Міністра оборони України у Департаменті військової освіти та науки спільно з Департаментом соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України опрацьовано Ваше звернення до Міністра оборони України щодо доцільності сприяння проведенню збору випускників Київського суворовського військового училища та Київського військового ліцею імені Івана Богуна, організованого Всеукраїнською громадською організацією “Всеукраїнська асоціація “Кадетська співдружність”.

Висловлюємо щиру подяку за Вашу активну громадянську позицію з питань патріотичного виховання молоді.
Всеукраїнська асоціація “Кадетська співдружність” проводить заходи, що сприяють формуванню в особового складу Збройних Сил свідомого розуміння державної політики у військовій сфері, особистої відповідальності за захист Вітчизни, вірності бойовим традиціям, сміливості і мужності, готовності до самопожертви в ім’я Батьківщини.

Вищезгаданою громадською організацією проведене Всеукраїнський фестиваль-конкурс військово-патріотичної пісні, прес-конференцію щодо питань кадетської освіти, як складової у формуванні еліти України з дитинства, видано українською, російською та німецькою мовами збірку віршів “Я пам’ятаю Голокост…” тощо.
Асоціацією також надавалась допомога у проведенні Спартакіади серед військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою у містах Запоріжжі та Луцьку, у реставрації домової церкви Сумського кадетського корпусу в Сумському державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою. За сприянням та активній участі “Кадетської співдружності” в Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна відкрито Храм Спаса Нерукотворного, на Солом’янській площі в місті Києві встановлено пам’ятник загиблим на полі бою та померлим від ран кадетів-випускників суворовських училищ.

Щодо порушеного Вами питання слід зазначити, що Міністерство оборони України співпрацює із широким спектром громадських організацій, провідними неурядовими центрами та інститутами, які легалізовані і діють в Україні відповідно до чинного законодавства. Ми зацікавлені у системному діалозі зі всіма суб’єктами громадянського суспільства з метою розв’язання суспільних проблем та задоволення потреб кожного громадянина України. Спільні зусилля органів виконавчої влади та інститутів громадянського суспільства сприяють оздоровленню внутрішньополітичної ситуації, формуванню нової культури взаємодії влади і суспільства.

Разом з тим інформую, що заходи, які можуть викликати Вашу стурбованість, зокрема збори випускників Київського суворовського військового училища та Київського військового ліцею імені Івана Богуна, організованого Всеукраїнською громадською організацією “Всеукраїнська асоціація “Кадетська співдружність”, вшанування пам’яті О.В.Суворова, проводитимуться без залучення ліцеїстів Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Відповідні вказівки начальнику ліцею надані.

З повагою

Директор Департаменту військової освіти
Міністерства оборони України
генерал-майор І.В.ТОЛОК”

Прес-служба СОУ.

Advertisements

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Please make sure the Twitter account is public.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 82,842 hits
Advertisements
%d блогерам подобається це: