сторінка матеріалу
Uncategorized

“Припинити розбрат в суспільстві та зайнятися ДЕРЖАВНИМ будівництвом, а не будівництвом політичних партій та різних проектів.”- офіцери Тернопілля.

72517706Офіцери – громадські лідери Тернопілля вирішили звернутися до всіх політичних партій з закликом: Припинити розбрат в суспільстві та зайнятися ДЕРЖАВНИМ будівництвом, а не будівництвом політичних партій та різних проектів.
Таке рішення було обговорено і прийнято учасниками зустрічі з депутатами та представниками від політичних партій “Свобода”, “Батківщина”, “Удар” та інших громадських організацій. Ініціаторами стали члени проводу Тернопільської обласної організації Спілки офіцерів України за підтримки Асоціації громадських ветеранських організацій силових структур області. Саме активісти цих організацій і взяли найбільш активну участь в обговоренні питань розбудови громадянського суспільства в Україні та реагування на виклики, які сьогодні є на цьому шляху. Голова Української Народної ради Тернопілля Василь Турецький надав найбільш конкретні пропозиції по консолідації суспільства. Позицію Тернопільських спілчан конкретизував Голова Тернопільської обласної організації Спілки офіцерів України полковник національної гвардії Олександр Варакута, який і був одним із спікерів зустрічі.

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

Тернопільська обласна організація СОУ.

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 81,902 hits
Advertisements
%d блогерам подобається це: