сторінка матеріалу
Uncategorized

Члени Севастопольської організації Спілки офіцерів України взяли участь у 55-му щорічному Міжнародному військовому паломництві до міста Люрд (Республіка Франція).

0001 Члени Севастопольської організації Спілки офіцерів України, зокрема голова організації полковник Василь КАСЮК, заступник голови організації полковник Василь АТАМАНЧУК взяли участь у 55-му щорічному Міжнародному військовому паломництві до міста Люрд (Республіка Франція), яке тривало з 18 травня по 2 червня.
Варто зазначити, проща наших побратимів у складі української делегації була першою та складалася з 5 осіб. До військових прочан також долучилися члени їхніх родин, курсанти Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, представники Державної пенітенціарної служби та працівники МВС України.
До Люрду прибули військові паломники із 40 країн світу. Особливу атмосферу прочанам у Марійському Центрі створили духові оркестри Ірландії, США, Франції, Кот-д’Івуару та Німеччини.
Під час заходу представники нашої організації поклали квіти до Меморіалу загиблих вояків, відвідали підземний храм та взяли участь у нічній ході зі свічками. Члени Севастопольської СОУ мали змогу побувати на загальній аудієнції у Папи Римського Франциска І.
Протягом паломництва офіцери організації помолилися на Літургії в українських церквах Кракова (Польща), Мюнхена (Німеччина), Люрду (Франція), Риму (Італія) та Монсерраті (Іспанія). Окрім того, військовослужбовці прийняли купіль в цілющому джерелі, приступали до Таїн Сповіді та Причастя.

0001

05 червня 2013 року

Прес-служба Севастопольської організації
Спілки офіцерів України

http://sevsou.io.ua/

Фото з сайту http://kapelanstvo.com.ua/

Advertisements

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

Популярні записи та сторінки

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 82,832 hits
Advertisements
%d блогерам подобається це: