сторінка матеріалу
Uncategorized

Голова СОУ зустрівся із проводом Тернопiльської обласної організації СОУ.

58005604

12 червня 2013 року в Тернополі Голова Всеукраїнської громадської організації Спілка офіцерів України капітан І рангу Євген Лупаков зустрівся із проводом Тернопільської обласної організації СОУ. Під час зустрічі йшлося про соціально-політичну обстановку в Україні та області, про роль громадськості в державотворчому процесі та вдосконалення роботи ветеранських організацій на місцях.
Зокрема Голова СОУ відзначив, що досвід такого унікального закладу, яким є  Тернопільська школа допризивної підготовки, може бути прикладом заощадженого використання бюджетних коштів, і разом з тим активного військово-патріотичного виховання молоді. Саме у приміщенні цієї школи і відбулася зустріч.
Крім того, Євген Лупаков підтримав думку офіцерів Тернопілля, що день 14 жовтня має стати Днем ВІЙСЬКОВИКА-Днем ЗАХИСНИКА-ОБОРОНЦЯ УКРАЇНИ.

Метою перебування Голови СОУ в Тернополі стала його участь у 8-му міжнародному симпозіумі “Проблеми інтеграції науково-освітнього, інтелектуального потенціалу в державотворчому процесі”, який відбувається на протязі 12-14 червня в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя.

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

Тернопільська обласна організація СОУ.

Advertisements

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Please make sure the Twitter account is public.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 82,830 hits
Advertisements
%d блогерам подобається це: