сторінка матеріалу
Uncategorized

Львівська обласна організація СОУ долучилася до відзначення 122-ої річниці від дня народження полковника Євгена Коновальця.

ДН_Коновал_ця_Зашкiв_154Представники Львівської обласної організації Спілки офіцерів України взяли участь в урочистих заходах, які відбулися 14 червня у с.Зашків Жовківського району Львівської області, в день 122-ої річниці від дня народження командира корпусу Січових Стрільців, Коменданта Української Військової організації, Голови проводу ОУН полковника Євгена Коновальця.
До пам’ятника Є.Коновальцю на території відділу Львівського історичного музею «Історико-меморіальний музей полковника Євгена Коновальця» поклали квіти представники Львівської обласної та Жовківської районної влади та громадськості.
На святі була присутня делегація із Литви(понад 20 чол.). Серед них Аушріс Крісчюнас – голова комітету з культури та мистецтва Каунаської міської ради, представник Уряду Литовської Республіки у Вільнюсі – доктор Аудрюс Скайтіс та молодіжна делегація. Слід зазначити, що Євгенові Коновальцю у міжвоєнний період, коли не було незалежної Української держави, надала громадянство Литва. У Каунасі на будинку, де він проживав, у грудні минулого року за сприяння Львівської обласної ради була встановлена меморіальна дошка. Відбулося громадянське віче, На ньому промовці відзначали непересічну роль Є.Коновальця в історії України двадцятого століття та говорили про проблеми сьогодення, маючи за взірець його діяльність в боротьбі за українську державність. Представники КУНу презентували вишитий портрет Є.Коновальця – дарунок музею. Після віча присутні перейшли до «Історико-меморіального музею полковника Євгена Коновальця». Спілчанину А.Рою, який володіє литовською мовою, випала нагода бути перекладачем при відвідуванні литовською делегацією музею, а підполковник Борис Решетняк дав інтерв’ю Львівському телебаченню щодо значення особистості полковника Є.Коновальця в історії України. У рамках заходу також відбулося виступи колективів народної самодіяльності.

Львівська обласна організація Спілки офіцерів України.

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

Фото Андрія Роя.

Відеосюжет ЛОДТРК

Advertisements

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Please make sure the Twitter account is public.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 82,842 hits
Advertisements
%d блогерам подобається це: