сторінка матеріалу
Uncategorized

Голова СОУ взяв участь у VIII Міжнародному симпозіумі Україна-Туреччина «Проблеми інтеграції науково-освітнього, інтелектуального потенціалу в державотворчому процесі»

58005604Голова Всеукраїнської громадської організації Спілка Офіцерів України Народний депутат України 2-го скликання капітан 1-го рангу Євген ЛУПАКОВ взяв участь у VIII Міжнародному симпозіумі Україна-Туреччина «Проблеми інтеграції науково-освітнього, інтелектуального потенціалу в державотворчому процесі». У своєму виступі він розкрив проблематику наукового підходу у створенні і вдосконаленні структур воєнної організації держави на прикладі досвіду відродження Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Нагадаємо, що симпозіум проходив 12-13 червня 2013 року в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя представники організаторів VIII Міжнародного симпозіуму: Міністерства освіти і науки України, Тернопільського НТУ ім. І. Пулюя, FATIH UNIVERSITY (Республіка Туреччина), фірми «Нові технології в освіті» (Республіка Туреччина), Яґеллонського університету м. Кракова (Республіка Польща), Асоціації докторів наук з державного управління, Всеукраїнського педагогічного товариства імені Григорія Ващенка, Тернопільської обласної державна адміністрації, Тернопільської обласної організації Фонду Українського союзу науково-технічної інтелігенції в пленарному і секційних засіданнях учасники обговорювали проблеми інтеграції науково-освітнього, інтелектуального потенціалу в державотворчому процесі, використання світового досвіду для демократичної трансформації та соціально-економічного розвитку України в умовах глобалізаційного впливу на всі сфери суспільного життя.

Прес-служба СОУ.

Advertisements

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Please make sure the Twitter account is public.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 81,939 hits
Advertisements
%d блогерам подобається це: