сторінка матеріалу
Uncategorized

Голова СОУ взяв участь у VIII Міжнародному симпозіумі Україна-Туреччина «Проблеми інтеграції науково-освітнього, інтелектуального потенціалу в державотворчому процесі»

58005604Голова Всеукраїнської громадської організації Спілка Офіцерів України Народний депутат України 2-го скликання капітан 1-го рангу Євген ЛУПАКОВ взяв участь у VIII Міжнародному симпозіумі Україна-Туреччина «Проблеми інтеграції науково-освітнього, інтелектуального потенціалу в державотворчому процесі». У своєму виступі він розкрив проблематику наукового підходу у створенні і вдосконаленні структур воєнної організації держави на прикладі досвіду відродження Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Нагадаємо, що симпозіум проходив 12-13 червня 2013 року в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя представники організаторів VIII Міжнародного симпозіуму: Міністерства освіти і науки України, Тернопільського НТУ ім. І. Пулюя, FATIH UNIVERSITY (Республіка Туреччина), фірми «Нові технології в освіті» (Республіка Туреччина), Яґеллонського університету м. Кракова (Республіка Польща), Асоціації докторів наук з державного управління, Всеукраїнського педагогічного товариства імені Григорія Ващенка, Тернопільської обласної державна адміністрації, Тернопільської обласної організації Фонду Українського союзу науково-технічної інтелігенції в пленарному і секційних засіданнях учасники обговорювали проблеми інтеграції науково-освітнього, інтелектуального потенціалу в державотворчому процесі, використання світового досвіду для демократичної трансформації та соціально-економічного розвитку України в умовах глобалізаційного впливу на всі сфери суспільного життя.

Прес-служба СОУ.

Advertisements

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито.

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ

ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ


СОУ на twitter

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 77,429 hits
%d блогерам подобається це: