сторінка матеріалу
Uncategorized

Спілчани Галичини побували на фестивалі, який традиційно проходить у рідному селі полковника Є.Коновальця

Зашкiв_ден__2_23015 червня, другий день, на Львівщині продовжувався молодіжний фестиваль «Зашків – Земля героїв», присвячений 122-й річниці від дня народження полковника Армії УНР, засновника і провідника ОУН, керівника національно-визвольної боротьби Євгена Коновальця на його батьківщині у селі Зашків. Саме в цей день його і відвідали спілчани Львівщини.
До багатотисячної аудиторії, перед початком запланованих мистецьких виступів, звернулись з промовами архиєпископ і митрополит Львівський УГКЦ Ігор Возьняк, Герой України Юрій Шухевич, заступник голови Верховної Ради України Руслан Кошулинський, народні депутати Василь Пазиняк, Ірина Фаріон, Юрій Михальчишин, Олег Панькевич, представники влади. Також мали промови Аушріс Крісчюнас – голова комітету з культури та мистецтва Каунаської міської ради та представник Уряду Литовської Республіки у Вільнюсі – доктор Аудрюс Скайтіс.
Секретарю постійної комісії Львівської обласної ради з питань євроінтеграції,траскордонного співробітництва та зв’язків з українцями за кордоном Ярославу Кравченку було вручено почесну нагороду “Саюдіса”.
А віце-спікер українського Парламенту Руслан Кошулинський, за внесок у литовсько-українскі взаємини, вручив литовській делегації Почесну грамоту.
У рамках заходу також відбулся виступи провідних українських виконавців національної та патріотичної музики, місцевих фольклорних колективів. Також мали виступ і митці із Литовської Республіки. Слід зазначити, що у їхньому виконанні звучали твори українською мовою, що було дуже приязно сприйнято глядацькою аудиторією.
Про новини фестивалю можна дізнатися у соцмережах: facebook.com/zashkiv і vk.com/zashkiv2013, а також на офіційному сайті фестивалю zashkiv.info.

Львівська обласна організація Спілки офіцерів України.

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

Фоторепортаж Андрія Роя.

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 81,902 hits
Advertisements
%d блогерам подобається це: