сторінка матеріалу
Uncategorized

Щодо корупцiї та порушення прав людини в Київському військовому лицеї імені Івана Богуна. ЗАЯВА СОУ.

Заява
Проводу Спiлки офiцерiв України щодо корупцiї та порушення прав людини
в Київському військовому лицеї імені Івана Богуна

Спілка офіцерів України, будучи безкомпромісним борцем з корупцією в Україні, заявляє про своє засудження глибоко аморально-антизаконної корупційної системи, що останніми роками склалася в Київському військовому лицеї імені Івана Богуна. Дивлячись глибше факту «отримання генерал-майором Романенком Д.В. неправомірних грошових коштів», мусимо констатувати: в Київському військовому ліцеї Богуна сформована глибокоешелонована корупційна система, яка охопила керівництво ліцею, окремих офіцерів, учителів та представників Батьківських комітетів.
Відповидально заявляємо, що попри корупційні аномалії в Лицеї Богуна ще є здорові сили, спираючись на які, треба докласти всіх зусиль и врятувати Київський військовий ліцей для наших дітей, онуків, Українського війська та Держави.
СОУ заперечує будь-які інсинуації та закиди про те, що спроби очистити ліцей Богуна від корупційної зарази, є якимось підіграванням невідомим силам, що бажають знищити ліцей.
СОУ звертається до Міністерства оборони України, для посадових осіб якого, ситуація в ліцеї Богуна є тестом на спроможність побороти корупцію.
На жаль, доводиться констатувати, що крім корупції за нинішнього командування ліцею в цьому навчальному закладі мали місце факти порушення прав людини, які було оприлюднено за участі активістів СОУ на Прес-конференції в УНІАН.
Звертаємось до всіх здорових сил в суспільстві, Міністерстві оборони України, в Засобах масової інформації щодо необхідності побороти систему корупції і порушень в Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна, і зберегти очищений навчальний заклад для справи підготовки майбутньої офицерської еліти України.

ГОЛОВА СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ
НАРОДНИЙ ДЕПУТУАТ УКРАЇНИ
ІІ СКЛИКАННЯ
КАПІТАН І РАНГУ  Є.ЛУПАКОВ

Прес-служба СОУ

zaiava sou Boguna

Advertisements

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Please make sure the Twitter account is public.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 82,830 hits
Advertisements
%d блогерам подобається це: