сторінка матеріалу
Uncategorized

“Якщо ж кубанці оголосять себе правонаступниками Кубанської Народної Республіки, тоді, так як і у 1918 році, можна буде ставити питання про возз’єднання.” – Євген ЛУПАКОВ.

231 серпня у Києві відбулись заходи з нагоди 221 річниці освоєння Кубані українськими козаками. Біля пам’ятника Тарасові Шевченку Кубанське земляцтво провело мітинг, участь у якому взяла Київська громадськість.

Від імені Кубанського земляцтва виступили його голова Євген Петренко та секретар Андрій Саприкін. Вони наголошували на тому, що кровна єдність українців з кубанцями спонукає до налагодження більш тісних взаємозв’язків між Україною й Кубанню.

Голова СОУ Євген Лупаков сказав: «Ми прагнемо оголосити сучасну Україну правонаступницею Української Народної Республіки. Якщо ж кубанці оголосять себе правонаступниками Кубанської Народної Республіки, тоді, так як і у 1918 році, можна буде ставити питання про возз’єднання. Переконаний, з часом саме так і станеться».

Голова Секретаріату Головного Проводу КУН Володимир Манько назвав Кубань територією геополітичних інтересів України. «Про це мають заявити наші Президентта та уряд і налагоджувати з Кубанню не лише культурні зв’язки, а й економічні. Проте, цього не слід очікувати від чинної влади, яка замість того, щоб захищати інтереси держави – зраджує їх», – зазначив Володимир Манько.

У культурній програмі мітингу виступили гурт «Соколи» та бандурист Тарас Силенко.

 

    

    

    

 

1

За інформацією КУН.

Advertisements

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 81,939 hits
Advertisements
%d блогерам подобається це: