сторінка матеріалу
Uncategorized

“Наша спільна праця спрямована на консолідацію зусиль членів Спілки Офіцерів України довкола української національної ідеї,”- голова Севастопольської організації СОУ Василь КАСЮК .

00116809_3_tnШановні побратими!
Щиро вітаю Вас із 22-ю річницею створення Севастопольської організації Спілки офіцерів України!
4 вересня 1991 року на звичайній квартирі капітан лейтенанта Олександра Подольного, відбулося 1-ше зібрання офіцерів, які прийняли постанову про створення Севастопольської організації Спілки офіцерів України з чітко визначеною метою – будівництво національних Військово-Морських Сил України. У зібранні, який був подією історичної ваги того часу, прийняло участь 11 офіцерів, а першим її головою було обрано тоді ще капітан-лейтенанта Ігоря Тенюха.
На початку нашої діяльності стояло одне, але найголовніше завдання того часу – відродження національного флоту. І це нам вдалося! Президент України Леонід Кравчук 5 квітня 1992 року видав Указ за №209 “Про невідкладні заходи по будівництву Збройних Сил України”, другим пунктом якого було сформувати Військово-Морські Сили України на базі сил Чорноморського флоту, дислокованих на території України. 6 квітня 1992 року Указом Президента України за №210 “Про Командувача Військово-Морськими Силами України” Командувачем ВМС було призначено контр-адмірала Бориса Кожина.
Згодом організація почала допомагати повернутися на Батьківщину офіцерам, які служили за межами України. Тому зараз з впевненістю можна казати, що члени організації стояли у витоків будівництва Військово-Морських Сил Збройних Сил України.
Сьогодні організація є кращою в Україні, яка працює з врахуванням тих завдань та потреб, що постають перед державою та Збройними силами України. Члени організації завжди приймають активну участь в усіх державних та флотських заходах.
Творення історії Спілки офіцерів України, її сьогодення та майбутнього – обов’язок кожного з нас – рядового члена організації.
Нехай потужне джерело Вашої працездатності і натхнення, незламного оптимізму та творча енергія будуть прикладом служіння патріотичній справі Спілки офіцерів України, примножують її славу та процвітання, наповнюють благополуччям кожного члена організації.
Наша спільна праця спрямована на консолідацію зусиль членів Спілки Офіцерів України довкола української національної ідеї, сприяння науково-обґрунтованому реформуванню і розвитку Збройних Сил України, військово-патріотичному вихованню молоді, дієвому правовому та соціальному захисту своїх членів, військовослужбовців, ветеранів військової служби, членів їхніх родин, допомозі в реалізації ними своїх прав та свобод.
Заради щасливого майбутнього України та її Збройних Сил ми повинні і надалі плідно співпрацювати, прагнути до єдності та порозуміння.
Нехай цей день принесе у Ваш дім щастя та добро, злагоду та радість, мир та любов!
Міцного здоров’я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях!

З повагою
Голова Севастопольської організації Спілки офіцерів України
полковник Василь КАСЮК

http://sevsou.io.ua/

Advertisements

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Please make sure the Twitter account is public.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 82,842 hits
Advertisements
%d блогерам подобається це: