сторінка матеріалу
Uncategorized

Севастопольська організація СОУ про Січове свято у Коломиї.

vlcsnap-2013-10-03-16h27m33s19Заступник голови Севастопольської організації Спілки офіцерів України капітан 2 рангу Тимур БАРОТОВ представляв СОУ на четвертому Січовому святі у Коломиї, яке приурочено до 100-річчя від заснування легіону Січових Стрільців.

26 вересня 2013 року свято відбулося під гаслом: “Українські Січові Стрільці – лицарі рідного краю”. Вже традиційно, його організовує Коломийський педагогічний коледж під керівництвом Валерія Ковтуна.
Прибули на захід і почесні гості: керівництво області, міста, району, делегація із міста Щецин (Республіка Польща), з міста Белз (Львівська область) та Севастополя (АР Крим).

Свято розпочалося урочистою ходою середмістям колони студентів Коломийського педагогічного коледжу та інших навчальних закладів міста під звуки січових мелодій у виконанні муніципального духового оркестру. Очолювали колону прапороносці державного прапору України та прапору педагогічного коледжу.
Далі студентки коледжу в урочистому січовому одязі під звуки духового оркестру виконали руханкові вправи, які є реконструкцією січових вправ початку ХХ ст. з сучасними елементами руханки.
Державний гімн України та січові пісні у виконанні зведених хорів “Просвіти” (керівник Роман Хімей) підкреслили величність Січового свята.
Січове свято продовжилося музичними виступами студентів вищих навчальних закладів міста а також учнівської молоді міста та району.
Barotov in KolomyiaЗа словами заступника голови Севастопольської організації Спілки офіцерів України капітана 2 рангу Тимура БАРОТОВА, – споглядаючи на це дійство, ніби повертаєшся у вир історії на декілька сторіч та переконуєшся у незламності українського духу, патріотичності сучасної молоді та їх готовності й надалі приймати участь у державотворенні.

27 вересня 2013 року

Прес-служба Севастопольської організації
Спілки офіцерів України
sevsou.io.ua

Advertisements

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 82,830 hits
Advertisements
%d блогерам подобається це: