сторінка матеріалу
Uncategorized

Севастопольська організація СОУ про Січове свято у Коломиї.

vlcsnap-2013-10-03-16h27m33s19Заступник голови Севастопольської організації Спілки офіцерів України капітан 2 рангу Тимур БАРОТОВ представляв СОУ на четвертому Січовому святі у Коломиї, яке приурочено до 100-річчя від заснування легіону Січових Стрільців.

26 вересня 2013 року свято відбулося під гаслом: “Українські Січові Стрільці – лицарі рідного краю”. Вже традиційно, його організовує Коломийський педагогічний коледж під керівництвом Валерія Ковтуна.
Прибули на захід і почесні гості: керівництво області, міста, району, делегація із міста Щецин (Республіка Польща), з міста Белз (Львівська область) та Севастополя (АР Крим).

Свято розпочалося урочистою ходою середмістям колони студентів Коломийського педагогічного коледжу та інших навчальних закладів міста під звуки січових мелодій у виконанні муніципального духового оркестру. Очолювали колону прапороносці державного прапору України та прапору педагогічного коледжу.
Далі студентки коледжу в урочистому січовому одязі під звуки духового оркестру виконали руханкові вправи, які є реконструкцією січових вправ початку ХХ ст. з сучасними елементами руханки.
Державний гімн України та січові пісні у виконанні зведених хорів “Просвіти” (керівник Роман Хімей) підкреслили величність Січового свята.
Січове свято продовжилося музичними виступами студентів вищих навчальних закладів міста а також учнівської молоді міста та району.
Barotov in KolomyiaЗа словами заступника голови Севастопольської організації Спілки офіцерів України капітана 2 рангу Тимура БАРОТОВА, – споглядаючи на це дійство, ніби повертаєшся у вир історії на декілька сторіч та переконуєшся у незламності українського духу, патріотичності сучасної молоді та їх готовності й надалі приймати участь у державотворенні.

27 вересня 2013 року

Прес-служба Севастопольської організації
Спілки офіцерів України
sevsou.io.ua

Advertisements

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито.

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ

ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ


СОУ на twitter

Error: Please make sure the Twitter account is public.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 77,429 hits
%d блогерам подобається це: