сторінка матеріалу
Uncategorized

Представники СОУ взяли участь у ІІІ Всеукраїнському форумі ветеранів.(фото,відео)

На протязі 1-2 жовтня 2013 року на борту теплохода “Зірка Дніпра” пришвартованого до причалу біля станції метро “Дніпро” у Києві відбувався ІІІ Всеукраїнський форум ветеранів. За квотою, визначеною Державною службою з питань інвалідів та ветеранів від Спілці офіцерів України було відведено три місця. Провід СОУ доручив взяти участь у форумі Голові СОУ – Народному депутату України 2-го скликання, капітану першого рангу Євгену ЛУПАКОВУ, голові Севастопольської організації СОУ полковнику Василю КАСЮКУ, голові Криворізької організації СОУ полковнику Петру ЛИСЕНКУ.

Представників СОУ не запросили до участі у робочих групах для зустрічі із профільними міністрами, а зустріч із міністром соцполітики Н.КОРОЛЕВСЬКОЮ на яку мав потрапити голова Криворізької СОУ, була скасована.

З ранку 1-го жовтня спілчани разом із іншими учасниками Форуму відвідали Національний музей-заповідник «Битва за Київ у 1943 році» де вшанували пам’ять загиблих учасників битви за Київ.

881908_583556658348850_1910107669_o

Учасники форуму під час вшанування загиблих у битві за Київ.

Відео про початок форуму (вшанування загиблих у битві за Київ, початок пленарого засідання)

Під час пленарних засідань та у кулуарах від представників СОУ було надано ряд пропозицій та зауважень на адресу державних органів та до резолюції форуму. Зокрема голова Севастопольської СОУ нагадав організаторам і учасникам форуму про позицію СОУ щодо необхідності негайного прийняття законодавчого рішення щодо прирівняння у реальному статусі військову служби з державною службою із всіма відповідними наслідками, а голова Криворізької оргвнізації СОУ полковник Петро ЛИСЕНКО пропонував ветеранським організаціям активно долучитися до міжнародних Днів пам’яті та примирення (8-9 травня) як данини пам’яті всіх жертв Другої світової війни.

1e7c40a9dd0525dc0ba97b34c90937672ab5a812

Під час пленарного засідання.

0cfe065de29d0439cff442809a091efb5ad38ddb

Голова Криворізької СОУ обговорює проблеми проведення розкопок масового поховання жертв концтабору №338 у Кривому Розі.

Прес-служба СОУ

Advertisements

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито.

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ

ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ


СОУ на twitter

Error: Please make sure the Twitter account is public.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 77,429 hits
%d блогерам подобається це: