сторінка матеріалу
Uncategorized

Відбулося відкрите засідання виконавчого комітету Севастопольської організації Спілки офіцерів України.

0946887129844260514710 жовтня 2013 року  у Севастопольському міському Будинку ветеранів відбулося відкрите засідання виконавчого комітету Севастопольської організації Спілки офіцерів України.

У роботі засідання прийняли участь: голова – полковник Василь КАСЮК, заступник голови – полковник Василь АТАМАНЧУК; члени виконавчого комітету: капітани 1 рангу Олексій  КІСЕЛЬОВ, Віктор ФІРЧУК, секретар виконавчого комітету старший мічман Анатолій КРАВЧЕНКО, прес-секретар Олег ГОЛУБЄВ, інші активні члени організації, зокрема старший мічман Михайло ГРИЦИК.

 

На початку зібрання, голова організації полковник Василь КАСЮК, розповів виконкому про результати роботи ІІІ-го Всеукраїнського форуму ветеранів України, який відбувся 1-2 жовтня 2013 року у м. Києві та на який його було делеговано від ВГО Спілки офіцерів України.

19699351576020105846

 

Також на засіданні обговорювалися важливі питання можливості фінансування організації з державного бюджету та бюжжету міста, про необхідність реєстрації районних осередків СОУ в м.Севастополі й конкретизації їх роботи на місцях.

 

По завершенню засідання, голова Севастопольської організації Спілки офіцерів України урочисто вручив ордени ВГО СОУ “Хрест за Заслуги”, нагородженим членам Севастопольської організації Спілки офіцерів України, з нагоди 22-ї річниці з Дня заснування організації: капітану 1 рангу Віктору ФІРЧУКУ, капітану 2 рангу Олегу ГОЛУБЄВУ, а також Дипломи СОУ: полковнику Василю АТАМАНЧУКУ, капітану 1 рангу Віктору ЗАДОЯНУ, старшому мічману медичної служби Анатолію КРАВЧЕНКО.

41098942944484837078

Також Головою Севастопольської організації Спілки офіцерів України було вручено членські посвідчення СОУ (нового зразка) новим членам організації: капітану 1 рангу Володимиру КОЗИРУ, капітану 1 рангу Костянтину КРАВЧУКУ, полковнику медичної служби Миколі ПИЛИПЕНКО та прихильниці СОУ Марині УТКОВІЙ.

Прес-служба Севастопольської організації
Спілки офіцерів України

http://sevsou.io.ua/

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Please make sure the Twitter account is public.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 81,902 hits
Advertisements
%d блогерам подобається це: