сторінка матеріалу
Uncategorized

“Селіванов О.С. “на згаданій у листі посаді не працює”, Таранця В.В. та Круглова С.А. призначено “тимчасово, у зв’язку зі службовою необхідністю” – СОУ отримала листа від Департаменту СГП МОУ

СОУ отримала листа від Департаменту соціальної та гуманітарної політики МО України, про результати розгляду у Міністерстві оборони запиту Генеральної прокуратури України на заяву проводу ВГО “Спілка офіцерів України” щодо призначень на керівні посади у гуманітарній сфері Міністерства оборони України, а саме: Департаменті соціальної та гуманітарної політики і Національному військово-історичному музеї України.

У ньому повідомляється, що Селіванов О.С. “на згаданій у листі посаді не працює”.

Стосовно Таранця В.В. та Круглова С.А. тимчасово виконуючий обов’язки директора Департаменту соціальної та гуманітарної політики МОУ проінформував, що вони призначені на посади до Національного військово-історичного музею України теж тимчасово як “найбільш досвідчені працівники, які забезпечують ефективне функціонування” установи “і вподальшому працюватимуть на відповідних посадах”.

Також в листі надано довідку про те, що колишній начальник Національного військово-історичного музею України Карпов В.В. звільнений з військової служби у запас за станом здоров’я, на підставі його рапорту від 25 липня 2013 року.

Прес-служба СОУ нагадує, що відповідну заяву проводу СОУ щодо призначень на керівні посади у гуманітарній сфері Міністерства оборони України було прийнято 20 червня, а оприлюднено 21 червня 2013 року.

Прес-служба СОУ.

89

Advertisements

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

Популярні записи та сторінки

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 82,832 hits
Advertisements
%d блогерам подобається це: