сторінка матеріалу
Uncategorized

З приводу антиукраїнських провокаційних акцій проти адмірала І.КАБАНЕНКА. Звернення СОУ до Президента .

Президенту України –
Верховному Головнокомандувачу
Збройних Сил України
В.Ф.Януковичу

Шановний Вікторе Федоровичу!

Спілка офіцерів України, перша військово-патріотична Всеукраїнська громадська організація, підтримуючи звернення до Вас ветеранів – адміралів Військово-Морських Сил України, обурена антиукраїнськими провокаційними акціями проти першого заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України адмірала Ігора Кабаненка.
Ці провокації, напередодні входження України до Європейської Співдружності, нагадують ситуацію перед і на початку Другої світової війни, коли були винищені кращі генерали і адмірали колишньої радянської армії. А наслідком стали багатомільйонні жертви та п’ятирічна війна.
Якщо будуть звільнені з лав Збройних Сил України такі офіцери як адмірал І.Кабаненко, то з ким Ви їх залишите – з двадцятирічними неосвіченими білявками, яких нині призначають на посади в закладах Збройних Сил України замість професіоналів-військовиків?
Складається враження, що Ваші радники стосовно силових структур України, роблять все можливе щоб не допустити завершення Ваших намагань зробити Україну повноцінною європейською державою. І це в той час, коли Росія продовжує зміцнювати свої і до цього надпотужні Збройні сили…
Адже саме адмірал І.Кабаненко, виконуючи Державну програму реформування і розвитку Збройних Сил України на період до 2017 року, маючи вищу військову освіту міжнародного зразка та значний життєвий і професійний досвід, докладав основні зусилля задля створення в Україні національного війська європейського зразка.
В Збройних Силах України після фактичного знищення Національного університету оборони України імені Івана Черняховського та дискредитації найбільш відданих Україні і підготовлених адміралів, генералів Генерального штабу ЗСУ, запанувала зневіра в заяви і дії керівництва держави щодо Збройних Сил.
Просимо Вас особисто вникнути в цю проблему, запросити до себе на співбесіду адмірала Ігора Васильовича Кабаненка і лише після цього приймати остаточні рішення.
З повагою та впевненістю і в подальшу нашу плідну і корисну для України співпрацю,

Голова Всеукраїнської громадської організації ”Спілка офіцерів України”,
народний депутат України II скликання,
капітан І рангу Євген Лупаков

Безымянный

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Please make sure the Twitter account is public.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 81,902 hits
Advertisements
%d блогерам подобається це: