сторінка матеріалу
Uncategorized

Львівські спілчани взяли участь у народному віче на підтримку євроінтеграції

DSC05310

Члени Львівської обласної та міської організацій Спілки офіцерів України взяли участь у вічі на підтримку євроінтеграції України, яке відбулося 17 листопада 2013 року біля пам’ятника Тарасові Шевченку у Львові.
Понад тисячу людей мітингували у неділю у Львові на підтримку євроінтеграційного курсу України. У вічі взяли участь представники громадських організацій, студентство, опозиційних політичних сил. Учасники акції, організованої об’єднанням національно-патріотичних сил Львова, тримали прапори України та Євросоюзу, а також гасла з написами «Геть від Москви!», «Час позбутися совка», «В єдності – сила!», «Наш вибір – об’єднана Європа», «Європа без кордонів – час пробив».
На віче під звуки гімну України активісти розгорнули великий прапор Європейського Союзу розміром 16 на 22 метри., аби висловити свою волю щодо європейського майбутнього.
До громади звернулися поет,кавалер ордена Свободи Ігор Калинець, голова Всеукраїнського товариства

політв’язнів і репресованих, письменник кавалер, ордена Свободи Петро Франко, Герой України,екс-міністр освіти і науки, професор ЛНУ ім. І. Франка Іван Вакарчук, віце-студентський мер Львова Євген Филипець.
Зокрема, Петро Франко зазначив: «Ми сьогодні стоїмо над прірвою. Сьогодні не знаєш, хто маніпулює, а хто дійсно хоче відстоювати українську державу. Ми – українська нація, яка повинна відстоювати свою незалежність, бо ми – європейська країна».
Віце-студентський мер Львова Євген Филипець зазначив: «Я як представник студентства міста зайняв таку позицію: європейський вибір – майбутнє нашої держави. Рушійною силою нашого майбутнього є молодь, яка не інертна, у неї горять очі до змін. Сьогодні ми повинні прославляти свою мову, культуру, традиції, але згідно з європейськими стандартами. Це є пріоритетним завданням.Як на мене, студентство у разі непідписання угоди повинно зайняти чітку позицію. Ми зберемося тоді на наступний день і проведемо масові

акції, щоб показати: у нас дійсно активна молодь. Є ряд студентських лідерів, які готові це підтримати».
. Герой України, екс-міністр освіти і науки, професор ЛНУ ім. І. Франка Іван Вакарчук зачитав звернення до українського народу, яке планують надіслати Президенту України Віктору Януковичу.
«Сьогодні Україна має унікальну історичну нагоду остаточно позбутися рабства минулого, повернутися у свій європейський дім. Таку можливість дає підписання на листопадовому саміті у Вільнюсі Угоди про

 

асоціацію з ЄС. Тому ми, львів’яни, одноголосно підтримуємо євроінтеграційний курс нашої держави як безальтернативну перспективу розвитку України. Сподіваємось, що влада і опозиція будуть єдині у розумінні важливості цієї події для української держави і її майбутнього. У іншому випадку – це шлях до Митного союзу і тоталітаризму», – йдеться у документі.
Українців закликали взяти активну участь у всеукраїнському народному віче у Києві 24 листопада на підтримку євроінтеграції. У зверненні також йдеться, що львів’яни у випадку зриву підписання Угоди про асоціацію України з ЄС приєднаються до всеукраїнської акції протесту.
Учасники одноголосно віча підтримали це звернення.

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

Львівська обласна організація Спілки офіцерів України
Фото Андрія Роя та Ігора Боднара.

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 81,902 hits
Advertisements
%d блогерам подобається це: