сторінка матеріалу
Uncategorized

ДО ОСОБОВОГО СКЛАДУ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ УКРАЇНИ. ЗВЕРНЕННЯ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ СОУ

ДО ОСОБОВОГО СКЛАДУ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ УКРАЇНИ.
ЗВЕРНЕННЯ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ СОУ
Шановні правоохоронці,
21 листопада 2013р., після ухвалення Кабміном розпорядження про призупинення підготовки до укладення угоди про асоціацію з ЄС, всім стало зрозуміло,що підписання угоди про асоціацію з Україною зривається на фінальному етапі і зміни на краще, які очікували українці, можуть не відбутися.
Без всяких закликів, за велінням своїх сердець і розуму, українці вийшли на вулиці і майдани, утворивши загальноукраїнський ” Євромайдан”- загальнонаціональне віче. Львів і Київ, Одеса і Суми, Сімферополь, Тернопіль, Харків, Івано-Франківськ і десятки інших міст з гідністю відстоюють на майданах свій вибір. Так громадяни України заманіфестували свій європейський вибір. Вони відстоюють своє і ваше та ваших дітей майбутнє.
Спілка офіцерів України просить і вимагає від кожного з Вас пам’ятати, що найвищою цінністю у державі є людина, її життя та здоров’я. .Не піддавайтесь на провокації, безпідставно не посягайте на життя та здоров’я своїх співвітчизників – громадян України. Спілка офіцерів України закликає Вас, правоохоронців, ретельно виконувати свої обов’язки згідно законів України. СОУ звертає Вашу увагу на право не виконувати явно злочинні накази, що передбачено ст. 60 Конституції України. Вона чітко регламентує: «Ніхто не зобов’язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази. За віддання і виконання явно злочинного розпорядження чи наказу настає юридична відповідальність.»
Кожен із Вас , виконуючи свої службові обов’язки , не повинен посягати на життя та здоров’я громадян своєї держави. Шановні правоохоронці, Спілка офіцерів України закликає Вас бути пильними, дотримуватись прийнятої військової Присяги, служити інтересам українського народу. Віримо у Вашу мудрість, мудрість Ваших командирів.

Прийнято виконкомом Львівської обласної організації Спілки офіцерів України 25.11.2013р.

Голова Львівської обласної організації
Спілки офіцерів України Петро Костюк,полковник

Advertisements

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 81,939 hits
Advertisements
%d блогерам подобається це: