сторінка матеріалу
Uncategorized

Заява Львівської ОО СОУ щодо підтримки загальноукраїнського “Євромайдану”

ЗАЯВА
Львівської обласної організації Спілки офіцерів України щодо підтримки загальноукраїнського “Євромайдану”

21 листопада 2013 року після жорсткої заяви прем’єр-міністра України стало зрозуміло, що підписання угоди про асоціацію між Європейським Союзом та Україною відкладається на невизначений термін. Злякавшись економічного тиску і політичного шантажу Росії, уряд Миколи Азарова дав зрозуміти, що не бажає підписувати цей надзвичайно важливий для майбутнього нашої держави, нашого суспільства документ. Під загрозою зриву опинились давно очікувані зміни на краще, на які після Вільнюського саміту сподівалися громадяни України.
Українці за велінням сердець і розуму, вийшли на загальнонаціональне віче, перетворивши вулиці й площі на велетенський “Євромайдан”.
Мешканці Львова і Києва, Одеси і Сум, Сімферополя і Тернополя, Харкова, Івано-Франківська й десятків інших міст з гідністю відстоюють єдино можливий для України цивілізаційний вибір. Вибір європейський. Не євроазійський.
Ми, члени Львівської обласної організації Спілки офіцерів України, закликаємо керівництво держави не змінювати євроінтеграційний курс України. Заява уряду має бути дезавуйована. Президент Віктор Янукович несе відповідальність за майбутнє України. У Вільнюсі він має скріпити своїм підписом стратегічно важливий для Української держави документ.
Ми і наші родини також беремо участь у загальноукраїнському майдані. Висловлюємо свою підтримку і повагу всім, хто виявляє громадянську мужність у такий відповідальний історичний момент. Передусім дякуємо українській молоді, українському студенству, котре дуже добре розуміє необхідність дотримання Україною євроінтеграційного курсу як безальтернативної перспективи розвитку держави. Саме тому молоде покоління так завзято протестує на загальноукраїнскому майдані проти зміни цього курсу.
Віримо, що спільними зусиллями вплинемо на позитивне прийняття рішення владою. Адже підписання угоди про асоціацію з Україною у Вільнюсі – це лише перший крок до вибору нашого модерного майбутнього, до життя в демократичній, цивілізованій країні.
Ми добре усвідомлюємо, що попереду нас чекають важкі випробування, важка праця. Але віримо в неминуче європейське повернення України і її прекрасне прийдешнє!

Прийнято виконкомом Львівської обласної організації Спілки офіцерів України 25.11.2013 р..

Голова Львівської обласної організації СОУ
Петро Костюк, полковник

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Please make sure the Twitter account is public.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 81,902 hits
Advertisements
%d блогерам подобається це: