сторінка матеріалу
Uncategorized

Спілка офіцерів України засуджує одноосібну відмову Януковича підписати Угоду про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом.- ЗАЯВА СОУ

Заява

Спілка офіцерів України засуджує одноосібну відмову Януковича підписати Угоду про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом.
В українського народу були сподівання бути у сім’ї європейських народів, вийти із тупикової економічної та політичної ситуації, будувати вільну, незалежну, демократичну державу.
Проте криваві події на Майдані Незалежності у Києві, вночі 30 листопада 2013р., із застосуванням сили спецпідрозділами засвідчили, що режим Януковича перейшов межу законності, довів свою антинародну сутність і спрямованість на ліквідацію Державності України.
Спілка офіцерів України підтримує конституційне право громадян України на вільне волевиявлення щодо європейського розвитку держави і засуджує силовий сценарій у стосунках із власним народом.
Спілка офіцерів України звертається до командного та особового складу силових структур України, до всіх працівників правоохоронних органів з вимогою виконання Конституції та законів України щодо захисту прав громадян. Ми закликаємо не допустити подальшого застосування сили до учасників масових народних протестів, не виконувати злочинних наказів.
Закликаємо всіх громадян України, людей різних політичних вподобань, національностей, конфесій об’єднатися навколо вимоги конституційної відставки антиукраїнського, антинародного режиму та не піддаватися на провокації щодо силового захоплення державних установ.

Слава Україні!

Прийнято на засіданні Проводу Спілки офіцерів України 30.11.2013року.

Голова Всеукраїнського об’єднання «Спілка офіцерів України»,
народний депутат України ІІ скликання,
капітан 1 рангу Є.Лупаков

blank

Advertisements

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Please make sure the Twitter account is public.

Популярні записи та сторінки

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 82,832 hits
Advertisements
%d блогерам подобається це: