сторінка матеріалу
Uncategorized

Севастопольська організація СОУ рішуче протестує проти чергових антиукраїнських вибриків севастопольських депутатів

ЗАЯВА
СЕВАСТОПОЛЬСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Севастопольська організація Спілки офіцерів України, та в першу чергу офіцери ВМС України, які стояли біля витоків відродження Військово-Морських Сил України, ознайомившись з листом депутата Севастопольської міської ради члена партії Регіонів Сергія Смольянінова до президента РФ з закликом ввести російські війська в Україну, виражають своє занепокоєння з приводу того, що у надрах владної партії та в органах місцевої влади у Севастополі знаходяться колаборанти такого рівня, що вже відкрито закликають до військової агресії та руйнування своєї країни. Інформація про лист пана Смольянінова президенту РФ Володимиру Путіну була широко розповсюджена в Україні і за кордоном. Однак подібний документ замість засудження у міській раді отримав підтримку деяких севастопольських антиукраїнських депутатів та їх помічників у час, коли Україні потрібна загальна консолідація суспільства.
Севастопольська організація Спілки офіцерів України рішуче протестує проти чергових антиукраїнських вибриків севастопольських депутатів і заявляє, що вона повним своїм складом рішуче виступить проти будь-яких агресивних антиукраїнських виступів та проявів, проти волі і свободи українського народу, як того вимагає у нас Конституція та Військова присяга українському народові. Заявляємо, що офіцери нашої організації разом з офіцерами армії та флоту здатні погасити будь який та у будь-кого антиукраїнський войовничий запал. Україна була, є та буде територіально цілісною й недоторканою!
Ми вимагаємо у міської ради та у Севастопольської організації партії Регіонів дати правову оцінку діям її депутата і члена партії Регіонів Сергія Смольянінова, та пояснити нам і севастопольській громаді яким чином ця людина, не так давно затримана СБУ на крупному хабарі, до сих пір являється депутатом міської ради, приймає участь у вирішенні державних питань і має можливість провокувати міжнародні конфлікти в період гострої політичної кризи у країні.
Севастопольська організація Спілки офіцерів України застерігає севастопольських діячів, які на політичній кризі та плануємих провокаціях бажають підвищити власний рейтинг, що пильно стежитиме за антидержавними діями та акціями у місті і прийматиме відповідні міри по їх нейтралізації.

Прийнято на засіданні виконавчого комітету Севастопольської організації Спілки офіцерів України 03 грудня 2013 р.

03 грудня 2013 року

Голова Севастопольської організації Спілки офіцерів України
полковник Василь КАСЮК

http://sevsou.io.ua/

Advertisements

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

Популярні записи та сторінки

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 82,832 hits
Advertisements
%d блогерам подобається це: