сторінка матеріалу
Uncategorized

“Всьому українському народу міцного здоров’я, наснаги і впевненості в нашій спільній перемозі над бандитами при владі!”- Євген Лупаков.

26 січня 1992р. — особовий склад 17-ї бригади кораблів охорони водного району (командир – капітан 2 рангу Ю.В.Шалит) Кримської військово-морської бази ЧФ прийняв присягу на вірність українському народу. Це був перший акт прийому присяги в складі цілого військового з’єднання, більшість офіцерів та мічманів якого вже на той час були членами Спілки офіцерів України. Спілка офіцерів України вітає наших бойових побратимів з черговою річницею цієї знаменної в їх житті події та бажає щастя, міцного здоров’я та сім футів під кілем.

26 січня 1993р.(вівторок) — Міністерство юстиції України зареєструвало політичну партію Конґрес Українських Націоналістів-Спілка офіцерів України вітає свого побратима – Конґресу Українських Націоналістів і всіх членів нашої браньої політичної партії з черговою річницею їх офіційного визнання, бажає всім щастя, міцного здоров’я та перемоги завжди, у всьому та над усіма.

26-27 січня 1990р.(п’ятниця-субота) – Київ. Установчий з’їзд, на якому створено Спілку народних майстрів України. Член Спілки офіцерів України підполковник Микола Оцун-один з її засновників. Спілка офіцерів України вітає наших народних майстрів з їх офіційним визнанням, бажає перш за все міцного здоров’я, нових творчих здобутків на славу Неньки України.

Ці знаменні для наших побратимів події проходять в 2014р., на жаль, під час антибандитської війни українського народу, а тому Спілка офіцерів України, яка з перших днів протистояння зганьбившої себе перед волелюбним українським народом нинішньою владою, була разом з протестувальниками на Євромайдані, закликає військовослужбовців та службовців силових структур України не порушувати ст.60 Конституції України, даної ними присяги на вірність українському народу, а не владі, яка завжди тимчасова, і бажає всьому українському народу міцного здоров’я, наснаги і впевненості в нашій спільній перемозі над бандитами при владі!

26 січня 1997р. — в Ічкерії(колишня Чечня, 21 січня 1997р. – у Чечні оголошено про плани проведення президентських виборів і назву країни змінено на Республіку Ічкерія), при формальному визнанні Росією, а фактично при повній і не лише енергетичній нею блокаді, відбулись президентські вибори – набравши 65% голосів, перемогу здобув Аслан Масхадов(Masxadan Ali kant Aslan). У складі української делегації спостерігачів на цих виборах був і Голова Спілки офіцерів України капітан 1 рангу Євген Лупаков. Члени української делегації привітали Аслана Масхадова з перемогою другими, після делегації Казахстану. Зустріч тривала більше години при повному взаєморозумінні… На жаль, уже у вересні 1999 року почалася чергова агресія російських окупаційних військ проти Незалежної держави Ічкерія…

Спілка офіцерів України вітає гордий, волелюбний братній чеченський народ з черговою річницею всенародного обрання Президента Ічкерії – цієї важливої в їх житті подією та бажає якомога швидшого звільнення від російської окупації…

DSC_1395ГОЛОВА ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
“СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ”,
НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ II СКЛ.,
КАПІТАН І РАНГУ ЄВГЕН ЛУПАКОВ

Advertisements

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито.

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ

ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ


СОУ на twitter

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 77,429 hits
%d блогерам подобається це: