сторінка матеріалу
Uncategorized

Спілка офіцерів України висловлює глибоке обурення з приводу скоєння кримінального злочину проти Голови СОУ капітана 1-го рангу Євгена Лупакова.

З А Я В А
Всеукраїнської громадської організації «Спілка офіцерів України»

Сьогодні вночі, З0 січня 2014 року, в Києві невідомі особи спалили власний автомобіль Голови ВГО «Спілка офіцерів України» капітана 1-го рангу Євгена Лупакова. Цей факт зафіксовано міліцією і має бути розпочато кримінальне провадження.
Всеукраїнська громадська організація «Спілка офіцерів України» висловлює глибоке обурення з приводу скоєння кримінального злочину проти відомого українського громадського діяча, який відкрито озвучив негативну позицію ВГО «Спілка офіцерів України», затверджену її позачерговим з’їздом, стосовно узурпації влади в Україні Віктором Януковичем, який своїми антинародними діями та жорстоким побиттям мирних протестувальників спровокував вибух народного гніву.
Євген Лупаков після сутички обурених протестувальників та кордону озброєної міліції на вул. Грушевського через засоби масової інформації 27 січня 2014 року звернувся до військовослужбовців Збройних Сил України із закликом не виконувати злочинних наказів та нагадав, що армія є захисницею країни від зовнішніх загроз, тому військові не мають права перетворюватися на жандармів у протистоянні з власним народом, на вірність якому вони присягали.
Після цього виступу Євгена Лупакова у ЗМІ невідомими особами, розміщеними у 310 кімнаті Будинку офіцерів Збройних Сил України, 28 січня 2014 року була здійснена спроба рейдерського захоплення офісу ВГО «Спілка офіцерів України» з погрозами розправи над працівниками секретаріату Спілки, що також зафіксовано працівниками міліції.
Вимагаємо негайного розслідування скоєного кримінального злочину проти відомого українського громадського діяча, Голови ВГО «Спілка офіцерів України» капітана 1-го рангу Євгена Лупакова, а також спроби рейдерського захоплення офісу ВГО «Спілка офіцерів України» та притягнення винних до кримінальної відповідальності.
За дорученням членів Центрального проводу,

ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ
ВГО «СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ»
НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ II СКЛИКАННЯ
ПОЛКОВНИК В.БІЛОУС

avto Lupakov zaiava

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 81,902 hits
Advertisements
%d блогерам подобається це: