сторінка матеріалу
Uncategorized

Час припинити тривалу «задушевну розмову»…

Микола КОРОБКО

Микола КОРОБКО

Напевно, ресурс сподівань на те, що правоохоронні органи України поступово оволодіють ситуацією, остаточно вичерпався. Можна було погоджуватися з тим, що новому складу керівництва цих органів був необхідний час для адаптації у створену попереднім режимом систему, з тим, що зненацька захоплені державні установи варто намагатися звільнити без пролиття крові, але події останніх годин свідчать про те, що правоохоронні органи не знають, що таке упереджувальні заходи. Уже було достатньо часу для прийняття рішення РНБО про те, щоб на місця, де фактично ведеться війна проти територіальної цілісності України, була передислокована добра половина спецпризначенців із західних і центральних районів України, що не ослабило б їхньої безпеки. Достатньо, щоб забезпечити законодавчі і організаційні заходи для превентивного затримання потенційних зачинщиків «народних» виступів на ті строки, на які вони заслуговують. Жодного пояснення, крім сприяння захопленню, не можна підібрати для факту утримання незахищених значних складів зброї в приміщеннях розташування правоохоронних органів у містах з великим ризиком дестабілізації. До якого ж часу силовики будуть вдаватися до заходів зі звільнення захоплених відділів міліції замість заходів з надійної їх охорони?
Зважаючи на той факт, що видима кількість «координаторів» відвертого відриву східного краю нараховує разом лише кілька тисяч, безпорадність ситуації можна пояснити лише непрофесійним або ж змовницьким ставленням частини керівного складу органів міліції.
Провокуванню вторгнення на материкову Україну путінських «визволителів» конче необхідно якнайшвидше покласти кінець.
Законом України передбачено, що «при певних подіях надзвичайного характеру в країні в цілому або в окремих регіонах може вводитися спеціальний режим – надзвичайний стан (…). Органи внутрішніх справ в умовах надзвичайного стану можуть наділятися додатковими повноваженнями з метою проведення заходів, необхідних для якнайшвидшої нормалізації обстановки, відновлення конституційного правопорядку і законності, а також ліквідації загрози безпеці громадян».
Час припинити тривалу «задушевну розмову» кремлівських циніків із «народом» східної України!

Микола Коробко,
Народний депутат України 1-го скликання,
співзасновник СОУ,
Голова Криворізького міського правозахисного товариства.

КМПЗТ

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 81,902 hits
Advertisements
%d блогерам подобається це: