сторінка матеріалу
Uncategorized

У Бродах попрощалися із загиблими у Слов’янську пілотами (фото)

21 травня, у військовій частині у Бродах Львівської області попрощалися із п’ятьма льотчиками 16-ої бригади армійської авіації, які загинули під час антитерористичної операції у Слов’янську 2 травня.

П’ятеро льотчиків виконували миротворчі місії на різних континентах. Вони дуже багато зробили для іміджу України. Загинули, захищаючи Батьківщину від московських бандитів, коли сепаратисти збили два вертольоти Збройних сил України.

Загиблі герої:

Майор Сабада Олександр Борисович, начальник штабу-перший заступник командира вертолітної ескадрильї, 34 роки, народився в Черкаській області, родина мешкає в Бродах, залишилося двоє дітей – 11 і 2 років.

Майор Плоходько Руслан Володимирович, командир вертолітної ланки, 39 років, народився в Харкові, залишилося двоє дітей 10 і 3 років.

Майор Руденко Сергій Сергійович, командир вертолітної ланки, 35 років, народився в Бродах, залишилася трирічна дочка.

Капітан Топчій Микола Миколайович, бортовий авіаційний технік вертолітної ланки, 38 років, народився в Харківській області, сім’я мешкає в Бродах, дочка – 10 років.

Старший лейтенант Грішин Ігор Іванович, бортовий авіаційний технік вертолітної ланки, 39 років, народився в Слов’янську Донецької області, родина мешкає в Бродах, двоє дітей – 8 і 7 років.

Олександра Сабаду поховали на Кіровоградщині, Миколу Топчія – на Харківщині, а Руслана Плоходька, Сергія Руденка та Ігоря Грішина – на Бродівщині.

21 травня 2014 р. траурна процесія урочисто пройшла Бродами. Вздовж маршруту колони вишикувались місцеві мешканці, які тримали у руках жовто-блакитні прапори з жалобними стрічками, а також квіти.

Герої не вмирають!

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

Львівська обласна організація СОУ.

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 81,902 hits
Advertisements
%d блогерам подобається це: