сторінка матеріалу
Uncategorized

Поховання генерала Кульчицького (фото ЛОО СОУ)

З1 травня у Львові віддавали останню шану генерал-майору Сергію Кульчицькому. Звідси він був переведений служити в ГУ МВС, тут проживає його сім’я..
Не зважаючи на дощову та прохолодну погоду на церемонії прощання з покійним у в/ч 4114 Національної Гвардії України прийшли, окрім рідних та друзів, багато його колег та військовиків, мешканців Львова та інших міст.
Попрощатись з Сергієм Кульчицьким прибули командувач Нацгвардії генерал-лейтенант Степан Полторак, заступник міністра МВС Величкович?, начальник гарнізону генерал -лейтенант Павло Ткачук, мер Львова Андрій Садовий, голова львівської облради Петро Колодій та багато інших офіційних осіб.
На церемонії прощання були присутні бійці Національної гвардії України та представники Львівського гарнізону. Також провести в останню путь генерала Кульчицького прийшли начальник ГУМВС України у Львівській області полковник міліції Дмитро Загарія, керівник Львівського міського управління міліції Сергій Зюбаненко та заступник начальника ГУМВС, начальник міліції громадської безпеки Головного управління МВС України у Львівській області Сергій Маруняк.
На церемонії прощання було і багато представників ветеранських та громадських патріотичних організацій. Львівську обласну організацію СОУ представляли Голова ЛОО СОУ полковник Петро Костюк, Голова ЛМО СОУ підполковник Роман Терешко та інші (всього 10 чол.). Були присутні і ветерани ВВ МВС, члени Спілки безквартирних офіцерів та представники інших організацій. Виступаючі на церемонії прощання відзначали лише хороші якості загиблого Героя. Священники відмітили, що покійний не ховався від труднощів, був завжди зі своїми підлеглими, що у Небесній Сотні не було політиків та депутатів, а генерал загинув разом зі своїми воїнами, загинув у повітрі, бо видно і на небі є для нього справи. І сьогодні, навіть природа оплакує полеглого своїми сльозами дощу…
Під звуки пострілів почесної варти генерал-майор Сергій Кульчицький відійшов до Небесного творця.

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

Світлини Ігоря Боднара та Андрія Роя (Львівська обласна організація СОУ).

 

Advertisements

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

Популярні записи та сторінки

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 82,832 hits
Advertisements
%d блогерам подобається це: