сторінка матеріалу
Uncategorized

Відбувся IV-й Всеукраїнський шаховий турнір – Меморіал члена Спілки офіцерів України, депутата Верховної Ради України минулих скликань – підполковника Анатолія Єрмака.

P331024031 травня 2014р. в Центральному шаховому клубі Збройних Сил України в Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України, м.Київ серед обласних організацій СОУ, членів СОУ, військовослужбовців, ветеранів Збройних Сил України, інших військових формувань, правоохоронних органів у відповідності до «Положення про проведення Всеукраїнського шахового турніру «Меморіал Анатолія Єрмака» відбувся IV-й Всеукраїнський шаховий турнір – Меморіал члена Спілки офіцерів України, депутата Верховної Ради України минулих скликань – підполковника Анатолія Єрмака.

1

Організатори турніру: член Центрального шахового клубу Збройних сил України – Іван Костенко; Головний суддя турніру,майстер спорту з шахів, суддя І категорії – Юрій Хомутенко; старший син Анатолія Єрмака, член Київської організації СОУ – Олександр; Голова Спілки офіцерів України – Євген Лупаков; молодший син Анатолія Єрмака – Віталій.

Перехідний приз та особисті нагороди переможців IV –го Всеукраїнського шахового турніру «Меморіал Анатолія Єрмака»: дипломи, медалі, призи.

Перехідний приз та особисті нагороди переможців IV –го Всеукраїнського шахового турніру «Меморіал Анатолія Єрмака»: дипломи, медалі, призи.

Головний суддя IV –го Всеукраїнського шахового турніру «Меморіал Анатолія Єрмака» майстер спорту з шахів, суддя І категорії Хомутенко Юрій Трохимович

Головний суддя IV –го Всеукраїнського шахового турніру «Меморіал Анатолія Єрмака»
майстер спорту з шахів, суддя І категорії Хомутенко Юрій Трохимович.

Сини Анатолія Єрмака Олександр та Віталій – учасники Турніру. Перша партія – між братами!

Сини Анатолія Єрмака Олександр та Віталій – учасники Турніру. Перша партія – між братами!

Шахові баталії… За 20-м столом грають: В.Таратушка – Дніпропетровська обласна організація СОУ з переможцем ІІІ–го Всеукраїнського шахового турніру «Меморіал Анатолія Єрмака» в 2013р. О.Смолкіним - Львівська обласна організація СОУ

Шахові баталії…
За 20-м столом грають: В.Таратушка – Дніпропетровська обласна організація СОУ з переможцем ІІІ–го Всеукраїнського шахового турніру «Меморіал Анатолія Єрмака» в 2013р. О.Смолкіним – Львівська обласна організація СОУ.

За 19 столом Віталій Єрмак грає з Володимиром Ященко від Київської обласної організації СОУ,а за 18-м – Олександр Єрмак, Київська організація СОУ – з Іваном Костенко з Центрального шахового клубу Збройних Сил України

За 19 столом Віталій Єрмак грає з Володимиром Ященко від Київської обласної організації СОУ,а за 18-м – Олександр Єрмак, Київська організація СОУ – з Іваном Костенко з Центрального шахового клубу Збройних Сил України.

Підведення підсумків IV –го Всеукраїнського шахового турніру «Меморіал Анатолія Єрмака». Дипломи учасників турніру отримали і обидва сини Анатолія Єрмака: Олександр та Віталій. Переможців IV –го Всеукраїнського шахового турніру «Меморіал Анатолія Єрмака» оголошує Головний суддя турніру Юрій Хомутенко, а нагороджують - сини Анатолія: Олександр та Віталій

Підведення підсумків IV –го Всеукраїнського шахового турніру «Меморіал Анатолія Єрмака». Дипломи учасників турніру отримали і обидва сини Анатолія Єрмака: Олександр та Віталій. Переможців IV –го Всеукраїнського шахового турніру «Меморіал Анатолія Єрмака» оголошує Головний суддя турніру Юрій Хомутенко, а нагороджують – сини Анатолія: Олександр та Віталій.

Диплом, бронзову медаль та особистий кубок переможця IV –го Всеукраїнського шахового турніру «Меморіал Анатолія Єрмака» за ІІІ місце отримав Віктор Гудок від Вінницької обласної організації СОУ

Диплом, бронзову медаль та особистий кубок переможця IV –го Всеукраїнського шахового турніру «Меморіал Анатолія Єрмака» за ІІІ місце отримав Віктор Гудок від Вінницької обласної організації СОУ.

Диплом, срібну медаль та особистий кубок переможця IV –го Всеукраїнського шахового турніру «Меморіал Анатолія Єрмака» за ІІ місце отримав Володимир Ященко від Київської обласної організації СОУ

Диплом, срібну медаль та особистий кубок переможця IV –го Всеукраїнського шахового турніру «Меморіал Анатолія Єрмака» за ІІ місце отримав Володимир Ященко від Київської обласної організації СОУ.

Диплом, золоту медаль та особистий кубок переможця IV –го Всеукраїнського шахового турніру «Меморіал Анатолія Єрмака» за І місце отримав Валерій Хабічев від Київської обласної організації СОУ. Команда Київської обласної організації СОУ в IV –му Всеукраїнському шаховому турнірі «Меморіал Анатолія Єрмака» набрала найбільше балів і отримала Перехідний Кубок турніру «Меморіал Анатолія Єрмака», який перейшов до неї від Львівської обласної організації СОУ

Диплом, золоту медаль та особистий кубок переможця IV –го Всеукраїнського шахового турніру «Меморіал Анатолія Єрмака» за І місце отримав Валерій Хабічев від Київської обласної організації СОУ. Команда Київської обласної організації СОУ в IV –му Всеукраїнському шаховому турнірі «Меморіал Анатолія Єрмака» набрала найбільше балів і отримала Перехідний Кубок турніру «Меморіал Анатолія Єрмака», який перейшов до неї від Львівської обласної організації СОУ.

Спільне фото учасників та організаторів IV–го Всеукраїнського шахового турніру «Меморіал Анатолія Єрмака».

Спільне фото учасників IV –го Всеукраїнського шахового турніру «Меморіал Анатолія Єрмака».

P.S. Фінансову підтримку організаторам турніру, окрім Державної служби з питань інвалідів та ветеранів, надав член Проводу СОУ Григорій Омельченко, а особисті нагороди переможців – перехідні призи та медалі закупив Член Проводу СОУ Борис Мельник, дипломи ж переможців та учасників турніру виготовив Член Проводу СОУ Сергій Нередько, організаційні питання підготовки та проведення турніру забезпечила секретар СОУ Катерина Поліщук, за що всі учасники турніру та родина Анатолія Єрмака їм щиро вдячні.

______________________________________

Довідково: Однією з головних заслуг Анатолія Єрмака є його активна робота в об’єднанні зусиль талановитих людей, патріотів рідної землі в діяльності по збереженню і примноженню національних надбань, встановленню та донесенню історичної правди про мужніх синів і дочок України, вихованню на духовних началах української еліти.

Анатолій Єрмак трагічно загинув в автомобільній катастрофі на трасі Запоріжжя — Маріуполь 11 лютого 2003 року. Похований в Києві на Байковому кладовищі

http://uk.wikipedia.org/

Могила Анатолія Єрмака


ВГО СОУ.

Advertisements

About © ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

Всеукраїнське громадське об'єднання "СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ"

Обговорення

Коментарі закрито

БІЛЬШЕ ПРО СОУ


Натиснути на зображення, щоб узнати більше про СОУ


СОУ на twitter

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

статистика

  • 81,939 hits
Advertisements
%d блогерам подобається це: